Lenovo ThinkVision T27QD-40
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Lenovo ThinkVision T27QD-40 27 QHD IPS от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Lenovo ThinkVision T27QD-40 27 QHD IPS!
Може да поръчате Lenovo ThinkVision T27QD-40 27 QHD IPS и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор Lenovo ThinkVision T27QD-40 на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: Lenovo ThinkVision T27QD-40
По-долу е предоставена допълнителна информация за Lenovo ThinkVision T27QD-40
| Размер на екрана: 27 QHD IPS | Резолюция: 2560x1440 | Време за реакция: 4 ms |
| Входове: HDMI, DisplayPort, USB, LAN | ||
Спецификации на Lenovo ThinkVision T27QD-40 27’’ 2560x1440 4 ms
Lenovo ThinkVision T27QD-40 (27")2K QHD HDMI/DP/USB-C/DOC, 198156756008, 64AAGAT2EU
Model: 64AAGAT2EU
- 27-inch QHD display with IPS panel
- 99% sRGB and 99% BT.709 color gamut and 48-120Hz variable refresh rate
- One cable docking solution with up to 100W power delivery
- USB Hub - Downstream 3 x USB-A 3.2 Gen1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (PD 15W data only); Upstream 1 x USB-C® 3.2 Gen 1 (PD up to 100W)
- TÜV Rheinland® Eye Comfort 5-Star rating
- Ergonomic stand with LTPS (lift, tilt, pivot, and swivel
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.6 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 48Hz - 120Hz |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB, 99% BT.709 |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | Modular Camera Support |
| Microphone | None |
| Speakers | Modular Speaker Support |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 19.5W / 180W |
| Power Adapter | Integrated |
| Touchscreen | None |
| Smart System | None |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Eclipse Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
| Pen | None |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 693.0 x 150.0 x 422.0 mm (27.28 x 5.91 x 16.61 inches) |
| Weight |
|
| Packaging Weight | 9.4 kg (20.7 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | 1x USB-C® (USB 5Gbps, PD 3.0 100W, USB upstream), 3x USB-A (USB 5Gbps, USB downstream), 1x USB-C (USB 5Gbps, 15W PD, USB downstream) |
| Video Connector | 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out, 1x USB-C® (5Gbps, DP 1.4 Alt Mode HBR2) |
| Network Connectivity | 1x RJ45, Ethernet (10M/100M/1000M) |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | ENERGY STAR® Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-E), EPEAT™ Gold |
| Ergonomic Certification | Eyesafe® Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Eye Comfort (5 Stars) |
| Sync Technology | None |
| Special Features |
|
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows 11 |
| ACCESSORIES | |
| Video Cables | DP cable, USB-C® to USB-C cable |
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 64AAGAT2EU |
| Machine Type | 64AA |
| Region | EMEA |
| EAN / UPC / JAN | 0198156756008 / 198156756008 / None |
| Announce Date | 2025-04-21 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Neomounts
DS75S-950BL2
€ (711 лв.) -

Asus
ROG Swift PG27AQWP-W
€ (2708 лв.) -

Acer
B277Gb
€ (463 лв.) -

BenQ
PD2730S
€ (2148 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Gigabyte
AORUS CO49DQ
955 € (1868 лв.) -

LC-Power
LC-M32-QHD-165-C-V2
264 € (517 лв.) -

LG
22MR410-B
86 € (168 лв.) -

Gembird
стенна стойка за телевизор TV Mount - WM-55F-02
6 € (12 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор Lenovo ThinkVision T27QD-40 можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







