TCL 65P7K
монитори с тунер, телевизори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 65P7K 65 4K TV от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 65P7K 65 4K TV!
Може да поръчате TCL 65P7K 65 4K TV и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 65P7K на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 65P7K
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 65P7K
| Размер на екрана: 65 4K TV | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: - |
| Входове: HDMI, USB, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на TCL 65P7K 65’’ 3840x2160 -
TCL 65P7K, 5901292525927
TCL 65P7K QLED 60Hz Google Smart TV
| Тип на екрана | QLED |
| Дължина на диагонала на екрана | 65" |
| Големина на използваната част от екрана | 65" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.3747 мм |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Яркост | 350 cd/m^2 |
| Характеристики на дисплея |
|
| TV Тунер | Да |
| TV характеристики | Miracast, HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10+ |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 10 W |
| Изходна мощност | 20 W |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Voice Assistant Support | Да |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел | 400x300mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 69.5 мм |
| Височина | 831 мм |
| Ширина | 1444 мм |
| Номинално тегло | 15.8 кг |
| Дълбочина | 320 мм |
| Височина | 893 мм |
| Ширина | 1444 мм |
| Тегло | 16 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Гаранция Срок бележки | 24 months - for UA |
| EAN код | 5901292525927 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Iiyama
ProLite TE6512MIS-B3AG
€ (3064 лв.) -

Iiyama
ProLite TE6513A-B1AG
€ (3354 лв.) -

Iiyama
ProLite LH6560UHS-B2AG
€ (2923 лв.) -

Samsung
GU65DU7199UXZG
€ (1405 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Iiyama
ProLite XUB2492HSU-B6
211 € (413 лв.) -

Verbatim
PMT-14 Portable Touch Monitor
233 € (455 лв.) -

ASROCK
CL27FFB
108 € (212 лв.) -

Samsung
UJ59 Series U32J590UQP
306 € (599 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 65P7K можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







