TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV
монитори с тунер, телевизори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV 55 4K OLED TV от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV 55 4K OLED TV!
Може да поръчате TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV 55 4K OLED TV и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV
| Размер на екрана: 55 4K OLED TV | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: - |
| Входове: HDMI, USB, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV 55’’ 3840x2160 -
TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV, 5901292525934
| Тип на екрана | QLED |
| Дължина на диагонала на екрана | 55" |
| Големина на използваната част от екрана | 55" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.3171 мм |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Яркост | 350 cd/m^2 |
| Характеристики на дисплея |
|
| TV Тунер | Да |
| TV характеристики | Miracast, HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10+ |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 10 W |
| Изходна мощност | 20 W |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Voice Assistant Support | Да |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел | 300mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 69.5 мм |
| Височина | 708 мм |
| Ширина | 1224 мм |
| Номинално тегло | 10.5 кг |
| Дълбочина | 274 мм |
| Височина | 763 мм |
| Ширина | 1224 мм |
| Тегло | 10.7 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Гаранция Срок бележки | 24 months - for UA |
| EAN код | 5901292525934 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Samsung
VM55C-R
€ (6291 лв.) -

Neomounts
tv wall mount WL40-550BL14
€ (116 лв.) -

Samsung
VH55C-E
€ (4371 лв.) -

TCL
55P7K QLED 60Hz Google Smart TV
€ (872 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

MSI
MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming Monitor
956 € (1871 лв.) -

LC-Power
LC-M32-QHD-165-C-V2
264 € (517 лв.) -

Gigabyte
GS27Q X Gaming Monitor
245 € (479 лв.) -

Samsung
S27C364EAU
163 € (319 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 55P7K QLED 60Hz Google Smart TV можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







