TCL 43P6K
монитори с тунер, телевизори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 43P6K 43 4K LED TV от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 43P6K 43 4K LED TV!
Може да поръчате TCL 43P6K 43 4K LED TV и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 43P6K на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 43P6K
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 43P6K
| Размер на екрана: 43 4K LED TV | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: - |
| Входове: HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на TCL 43P6K 43’’ 3840x2160 -
TCL 43P6K, 5901292528928
43", UHD LED TV, Google TV, Dolby Audio
| Тип на екрана | LCD |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Дължина на диагонала на екрана | 43" |
| Големина на използваната част от екрана | 43" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.247 мм |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Яркост | 260 cd/m^2 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Характеристики на дисплея |
|
| TV Тунер | DVB-T/C/T2/S/S2 |
| TV характеристики | EPG, Miracast, HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Аналогов видео формат |
|
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | 2 Channels |
| Изходна мощност на канал | 10 W |
| Изходна мощност | 20 W |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Voice Assistant Support | Google Assistant |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Включени аксесоари | Дистанционно управление, Ръководство за употреба |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел | 200x200mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Дълбочина | 957 мм |
| Височина | 558 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Номинално тегло | 5.5 кг |
| Дълбочина | 957 мм |
| Височина | 604 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Тегло | 5.6 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 12 мес. |
| EAN код | 5901292528928 |
Гаранционен срок: 12 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Samsung
BE43D-H
€ (1392 лв.) -

KIVI
MOTION-223
€ (40 лв.) -

Arctic
Desk Mount Gas Spring Monitor Arm X1-3D AEMNT00062A
€ (88 лв.) -

Philips
Professional Displays Hotel TV 43HFL3014/12
€ (1362 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Gigabyte
AORUS CO49DQ
955 € (1868 лв.) -

Iiyama
ProLite XUB2492QSU-B1
247 € (482 лв.) -

Asus
VU249CFE-P
262 € (513 лв.) -

Asus
VP278H
119 € (232 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 43P6K можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







