TCL 40S5K
монитори с тунер, телевизори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 40S5K 40 FHD VA QLED от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 40S5K 40 FHD VA QLED!
Може да поръчате TCL 40S5K 40 FHD VA QLED и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 40S5K на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 40S5K
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 40S5K
| Размер на екрана: 40 FHD VA QLED | Резолюция: 1920x1080 | Време за реакция: |
| Входове: HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на TCL 40S5K 40’’ 1920x1080
TCL 40S5K HD QLED TV, 5901292526023
| Тип на екрана | QLED |
| Вид матрица | VA |
| Дължина на диагонала на екрана | 40" |
| Големина на използваната част от екрана | 40" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.4612 мм |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Контраст | 5 000 : 1 |
| Характеристики на дисплея |
|
| TV Тунер | Да |
| TV характеристики | EPG, HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10+ |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 8 W |
| Изходна мощност | 16 W |
| WI-FI | IEEE 802.11n Wi-Fi 4 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 77 мм |
| Височина | 507 мм |
| Ширина | 892 мм |
| Номинално тегло | 4.58 кг |
| Дълбочина | 184 мм |
| Височина | 558 мм |
| Ширина | 892 мм |
| Тегло | 4.63 кг |
| Гаранционни продукти - подлежащи на връщане | Да |
| EAN код | 5901292526023 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Lenovo
ThinkVision P40WD-40 WUHD Curved Monitor 64B4GAT1EU
€ (3990 лв.) -

Dell
UltraSharp U4025QW Curved Gaming monitor
€ (4178 лв.) -

Philips
P-line 40B1U6903CH/00
€ (3382 лв.) -

LG
UltraFine 40U990A-W
€ (3489 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

ASROCK
CL27FFB
108 € (212 лв.) -

Asus
VS278H Gaming Monitor
104 € (204 лв.) -

MSI
MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming Monitor
956 € (1871 лв.) -

MSI
MAG 341CQP QD-OLED Curved Gaming Monitor
1081 € (2115 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 40S5K можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







