Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Защо да купите Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU 24 FHD IPS 100Hz от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU 24 FHD IPS 100Hz!
Може да поръчате Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU 24 FHD IPS 100Hz и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU
По-долу е предоставена допълнителна информация за Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU
| Размер на екрана: 24 FHD IPS 100Hz | Резолюция: 1920x1080 | Време за реакция: 4 ms |
| Входове: VGA, HDMI | ||
Спецификации на Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU 23.8’’ 1920x1080 4 ms
23.8 LENOVO ThinkVision S24-4e Monitor / 64B5KAT1EU, 0198156628701
Model: 64B5KAT1EU
- 23.8" FHD (1920x1080) IPS display, Anti-glare 16:9
- Extreme mode 4 ms response time
- Up to 100Hz refresh rate
- 1300:1, 99% sRGB, 8-bit
- TÜV Rheinland® Flicker Free, TÜV Rheinland® Low Blue Light (Hardware Solution)
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 23.8" |
| View Area | 527.0x296.5 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Pixel Pitch | 0.2745x0.2745 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 92 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1300:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | None |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 16W / 19W |
| Power Adapter | Integrated |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 2 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 610.0 x 112.0 x 420.0 mm (24.02 x 4.41 x 16.54 inches) |
| Weight |
|
| Packaging Weight | 4.7 kg (10.4 lbs) |
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 1x HDMI® 1.4, 1x VGA |
| Network Connectivity | None |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | ENERGY STAR® Certified, EPEAT™ Gold, RoHS, EU Energy Efficiency Level (Level-E), Volatile Organic Compound Certification |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Sync Technology | None |
| Special Features | Natural Low Blue Light |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows® 11 |
| ACCESSORIES | |
| In the Box |
|
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 64B5KAT1EU |
| Machine Type | 64B5 |
| Region | EMEA |
| EAN / UPC / JAN | 0198156628701 / 198156628701 / None |
| Announce Date | 2024-04-08 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Lenovo
ThinkVision T24mv-30
€ (568 лв.) -

LG
24GS60F-B
€ (291 лв.) -

Asus
VU249CFE Eye Care Gaming Monitor
€ (514 лв.) -

Philips
B Line 242B9T
€ (1050 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

TV stand
L02MV 55 INCH
27 € (54 лв.) -

ASROCK
CL25FF
89 € (174 лв.) -

Samsung
Odyssey G9 S49CG950EU LS49CG950EUXEN
1105 € (2161 лв.) -

Iiyama
ProLite XU2492HSU-B6
184 € (360 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор Lenovo ThinkVision S24-4e / 64B5KAT1EU можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







