TCL 65P6K
монитори с тунер, телевизори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 65P6K 65 4K LCD от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 65P6K 65 4K LCD!
Може да поръчате TCL 65P6K 65 4K LCD и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 65P6K на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 65P6K
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 65P6K
| Размер на екрана: 65 4K LCD | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: |
| Входове: HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на TCL 65P6K 65’’ 3840x2160
TCL 65P6K, 5901292528379
65", UHD LED TV, Google TV, Dolby Audio
| Тип на екрана | LCD |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Дължина на диагонала на екрана | 65" |
| Големина на използваната част от екрана | 65" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.374 мм |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 60 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Яркост | 280 cd/m^2 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Характеристики на дисплея |
|
| TV Тунер | DVB-T/C/T2/S/S2 |
| TV характеристики | EPG, Miracast, HLG (Hybrid Log Gamma) |
| Аналогов видео формат |
|
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | 2 Channels |
| Изходна мощност на канал | 10 W |
| Изходна мощност | 20 W |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Voice Assistant Support | Google Assistant |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Включени аксесоари | Дистанционно управление, Ръководство за употреба |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел | 200x200mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Дълбочина | 1446 мм |
| Височина | 838 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Номинално тегло | 12.2 кг |
| Дълбочина | 1446 мм |
| Височина | 878 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Тегло | 12.3 кг |
| EAN код | 5901292528379 |
Гаранционен срок: 12 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Samsung
GU65DU7199UXZG
€ (1405 лв.) -

Neomounts
WL40-550BL16 tv wall mount
€ (257 лв.) -

IIYAMA
Prolite TE6513A-B2AG
€ (3542 лв.) -

Viewsonic
ViewBoard CDE65G3-1C
€ (2544 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Asus
VP278H
119 € (232 лв.) -

Acer
SA222QEBI
82 € (160 лв.) -

Samsung
S27C364EAU
163 € (319 лв.) -

Gigabyte
AORUS CO49DQ
955 € (1868 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 65P6K можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







