TCL 55C6K
монитори с тунер, телевизори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 55C6K 55 4K VA QLED 144Hz от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 55C6K 55 4K VA QLED 144Hz!
Може да поръчате TCL 55C6K 55 4K VA QLED 144Hz и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 55C6K на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 55C6K
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 55C6K
| Размер на екрана: 55 4K VA QLED 144Hz | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: 6.5ms |
| Входове: HDMI, USB, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на TCL 55C6K 55’’ 3840x2160 6.5ms
TCL 55C6K, 5901292525804
Premium QD-Mini LED 144Hz Google Smart TV
| Тип на екрана | QLED |
| Вид матрица | VA |
| Дължина на диагонала на екрана | 55" |
| Големина на използваната част от екрана | 55" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.3171 мм |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 144 Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Яркост | 1000 cd/m^2 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 6.5 ms |
| Контраст | 6 000 : 1 |
| Характеристики на дисплея |
|
| TV Тунер | Да |
| TV характеристики |
|
| Аналогов видео формат |
|
| Стандарт за цифрова телевизия | DVB-T |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | 2.1 канален съраунд |
| Изходна мощност | 40 W |
| LAN | Да |
| WI-FI | IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| HDMI | 4 (HDMI (Type A)) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.0 | 1 (USB 3.0 (Type A)) |
| S/PDIF-out Optical | 1 |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Smart TV Platform | Google TV |
| Voice Assistant Support | Да |
| Voice Assistant Features | Use Hands-Free |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.5 W |
| Включени аксесоари | Дистанционно управление, Документация, Батерии |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Монтажни възможности на плосък панел | 300mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Размер на вградена памет | 32 GB |
| Дълбочина | 55.9 мм |
| Височина | 713 мм |
| Ширина | 1229 мм |
| Номинално тегло | 12.2 кг |
| Дълбочина | 297 мм |
| Височина | 776 мм |
| Ширина | 1229 мм |
| Тегло | 12.4 кг |
| EAN код | 5901292525804 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Philips
55BDL4511D
€ (2996 лв.) -

Samsung
QB55C
€ (1744 лв.) -

Neomounts
tv wall mount WL30-550BL12
€ (38 лв.) -

Samsung
VM55B-U
€ (4149 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Asus
VP278H
119 € (232 лв.) -

Neomounts
tv wall mount WL30S-850BL18
126 € (246 лв.) -

LG
22MR410-B
86 € (168 лв.) -

LogiLink
Tabletop monitor riser BP0059
11 € (22 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 55C6K можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







