TCL 34R83Q
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер




Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите TCL 34R83Q 34 WQHD 1ms 170Hz от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към TCL 34R83Q 34 WQHD 1ms 170Hz!
Може да поръчате TCL 34R83Q 34 WQHD 1ms 170Hz и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор TCL 34R83Q на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: TCL 34R83Q
По-долу е предоставена допълнителна информация за TCL 34R83Q
| Размер на екрана: 34 WQHD 1ms 170Hz | Резолюция: 3440x1440 | Време за реакция: 1 ms |
| Входове: HDMI, DisplayPort, USB, Audio | ||
Спецификации на TCL 34R83Q 34’’ 3440x1440 1 ms
TCL 34R83Q, 5901292523664
TCL 34R83Q Monitor
| Тип на екрана | LCD |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Дължина на диагонала на екрана | 34" |
| Големина на използваната част от екрана | 34" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.231 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 3440x1440 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 170 Hz |
| Яркост | 1600 cd/m^2 |
| Контраст | 4 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 1 ms |
| Изображение - съотношение на размерите | 21:9 |
| Характеристики на дисплея |
|
| Цветова гама | sRGB 99%, DCI-P3 97%, Adobe RGB 95% |
| Многоканален преглед | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 3 W |
| Изходна мощност | 6 W |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB | 1 (USB Type C); 1 (USB Type B); 2 (USB Type-A) |
| Слушалки | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Вградени устройства | KVM Switch |
| Включени кабели | Захранващ кабел |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 141.5 мм |
| Височина | 360 мм |
| Ширина | 807 мм |
| Номинално тегло | 6.55 кг |
| Дълбочина | 284 мм |
| Височина | 807 мм |
| Ширина | 517 мм |
| Тегло | 8.75 кг |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

LG
UltraGear 34GS95QE-B
€ (2566 лв.) -

LC-Power
Monitor arm for 2 Monitors LC-EQ-A34B-D
€ (295 лв.) -

LG
34U511A-B
€ (515 лв.) -

Samsung
ViewFinity S6 S34C652UAU
€ (958 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

LG
UltraGear 45GX950A-B
1831 € (3580 лв.) -

ASROCK
CL27FFB
108 € (212 лв.) -

LC-Power
LC-M32-QHD-165-C-V2
264 € (517 лв.) -

Gembird
стенна стойка за телевизор TV Mount - WM-55F-02
6 € (12 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор TCL 34R83Q можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







