MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер





Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming 32 4K QD-OLED 165Hz 0.03ms от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming 32 4K QD-OLED 165Hz 0.03ms!
Може да поръчате MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming 32 4K QD-OLED 165Hz 0.03ms и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming
По-долу е предоставена допълнителна информация за MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming
| Размер на екрана: 32 4K QD-OLED 165Hz 0.03ms | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: 0.3ms |
| Входове: HDMI, DisplayPort, USB, Audio | ||
Спецификации на MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming 31.5’’ 3840x2160 0.3ms
MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming Monitor MAG_322UP_QD-OLED_E16, 4711377319652
31.5" 165Hz, UHD (3840x2160) 16:9, QD-OLED Anti-Reflection, 0.03ms, 250nits, 1500000:1, 178/178, G-SYNC Compatible, DisplayHDR True Black 400, Adjustable Stand, 1x DP, 2x HDMI, 1xType-C, 1xHeadphone out, 3Y
| Тип на екрана | LCD |
| Вид матрица | OLED |
| Дължина на диагонала на екрана | 32" |
| Големина на използваната част от екрана | 31.5" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.1814 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 3840x2160 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 165 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 390 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 30 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 165 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Яркост | 1000 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 000 : 1 |
| Динамичен контраст | 100 000 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 0.03 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Reflection |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | NVIDIA G-SYNC, HDR, AMD FreeSync Premium Pro |
| Цветова гама | DCI-P3 99%, Adobe RGB 98%, sRGB 138% |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Слушалки | 1 (3.5-mm mini jack) |
| USB 2.0 | 2 (USB 2.0 (type A)) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Включени кабели | Power Cord, DisplayPort кабел |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Слот за заключване Kensington |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Външен цвят | Черен |
| Дълбочина | 69.3 мм |
| Височина | 418.3 мм |
| Ширина | 719.1 мм |
| Номинално тегло | 7.7 кг |
| Дълбочина | 241.9 мм |
| Височина | 593.9 мм |
| Ширина | 719.1 мм |
| Тегло | 12.3 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| EAN код | 4711377319652 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Acer
Predator XB323QKV4b
€ (1038 лв.) -

Philips
Evnia 8000 32M2N8900
€ (1685 лв.) -

Acer
SA322QAbi
€ (416 лв.) -

Dell
Pro 32 Plus P3225DE
€ (949 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Gigabyte
AORUS CO49DQ
955 € (1868 лв.) -

Samsung
UJ59 Series U32J590UQP
306 € (599 лв.) -

Asus
ZenScreen Fold OLED MQ17QH Portable Monitor
2990 € (5848 лв.) -

ASROCK
CL25FF
89 € (174 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор MSI MAG 322UP QD-OLED E16 Gaming можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







