Lenovo ThinkVision E27Q-40
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Lenovo ThinkVision E27Q-40 27 QHD IPS 100Hz от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Lenovo ThinkVision E27Q-40 27 QHD IPS 100Hz!
Може да поръчате Lenovo ThinkVision E27Q-40 27 QHD IPS 100Hz и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор Lenovo ThinkVision E27Q-40 на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: Lenovo ThinkVision E27Q-40
По-долу е предоставена допълнителна информация за Lenovo ThinkVision E27Q-40
| Размер на екрана: 27 QHD IPS 100Hz | Резолюция: 2560x1440 | Време за реакция: 4 ms |
| Входове: HDMI | ||
Спецификации на Lenovo ThinkVision E27Q-40 27’’ 2560x1440 4 ms
27 LENOVO ThinkVision E27Q-40 Monitor / 64BDGAT4EU, 198157471900
Model: 64BDGAT4EU
- 27-inch QHD resolution with IPS panel
- 99% sRGB color gamut, 1500:1 Contrast Ratio
- 100Hz refresh rate, which can be manually adjust to 48Hz
- Versatile ports (2 x HDMI® 2.1, and DP 1.2) and 2x2W speakers
- Hardware Low Blue Light and Flicker Free Technology
- Ergonomic stand with LTPS (lift, tilt, pivot, and swivel functions)
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | 2Wx2 |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 19.7W / 42W |
| Power Adapter | Integrated |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.8 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 695.0 x 155.0 x 447.0 mm (27.36 x 6.10 x 17.60 inches) |
| Weight |
|
| Packaging Weight |
|
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.2 |
| Network Connectivity | None |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | ENERGY Star Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT™ Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-E), Volatile Organic Compound Certification, RoHS |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Sync Technology | None |
| Special Features | Natural Low Blue Light |
| PERFORMANCE | |
| Display Size | 27" |
| View Area | 596.7x335.7 mm |
| Panel | In-Plane Switching |
| Backlight | WLED |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Resolution | 2560x1440 |
| Pixel Pitch | 0.2331x0.2331 mm |
| Dot / Pixel Per Inch | 109 dpi |
| View Angle (H / V) | 178° / 178° |
| Response Time | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Color Support | 16.7 Million |
| Refresh Rate | 100Hz |
| Brightness | 350 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1500:1 |
| Color Gamut | 99% sRGB |
| Screen Surface Treatment | Anti-glare |
| Curvature | Flat Panel |
| Camera | None |
| Microphone | None |
| Speakers | 2Wx2 |
| Power Consumption (Typical / Maximum) | 19.7W / 42W |
| Power Adapter | Integrated |
| DESIGN | |
| Stand | Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand |
| Case Color | Raven Black |
| Side Bezel Width | 1.8 mm |
| Mounting | Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| ThinkCentre M Series Support | Tiny Support |
| Dimensions (WxDxH) |
|
| Packaging Dimensions (WxDxH) | 695.0 x 155.0 x 447.0 mm (27.36 x 6.10 x 17.60 inches) |
| Weight |
|
| Packaging Weight |
|
| CONNECTIVITY | |
| USB Port | None |
| Video Connector | 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.2 |
| Network Connectivity | None |
| SERVICE | |
| Base Warranty | 3-year |
| CERTIFICATIONS | |
| Environmental Certification | ENERGY Star Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT™ Gold, EU Energy Efficiency Level (Level-E), Volatile Organic Compound Certification, RoHS |
| Ergonomic Certification | TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV Rheinland® Flicker Free |
| Sync Technology | None |
| Special Features | Natural Low Blue Light |
| SOFTWARE | |
| Operating System | Support Windows® 10, Windows® 11 |
| ACCESSORIES | |
| In the Box |
|
| MODEL INFORMATION | |
| Model | 64BDGAT4EU |
| Machine Type | 64BD |
| Region | EMEA |
| EAN / UPC / JAN | 0198157471900 / 198157471900 / None |
| Announce Date | 2025-07-02 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

LogiLink
Monitor Stand BP0027
€ (26 лв.) -

Viewsonic
VA2708-4K-HD
€ (534 лв.) -

HP
727pk Series 7 Pro 27 inch 4K Thunderbolt 4 Monitor
€ (1283 лв.) -

Asus
TUF Gaming VG27AQM5A
€ (692 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Gigabyte
GS27Q X Gaming Monitor
245 € (479 лв.) -

Samsung
UJ59 Series U32J590UQP
306 € (599 лв.) -

Asus
ZenScreen Fold OLED MQ17QH Portable Monitor
2990 € (5848 лв.) -

HAMA
Стойка за монитор за бюро Регулируема up to 32 inch
22 € (43 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор Lenovo ThinkVision E27Q-40 можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







