Dell Pro P2426H
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер





Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Dell Pro P2426H 24 FHD IPS 120Hz от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Dell Pro P2426H 24 FHD IPS 120Hz!
Може да поръчате Dell Pro P2426H 24 FHD IPS 120Hz и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор Dell Pro P2426H на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: Dell Pro P2426H
По-долу е предоставена допълнителна информация за Dell Pro P2426H
| Размер на екрана: 24 FHD IPS 120Hz | Резолюция: 1920x1080 | Време за реакция: 5ms |
| Входове: HDMI, DisplayPort, USB | ||
Спецификации на Dell Pro P2426H 23.8’’ 1920x1080 5ms
Monitor LED Dell Pro P2426H, 5397321029403
23.8", 1920x1080, FHD, 120Hz, IPS AG, 16:9, 1500:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, 99% sRGB, DP, HDMI, 1xUSB-B, 2xUSB-A, 2xUSB-C (15W), Flicker-free, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust (15cm), 3Y
| Тип на екрана | LCD |
| Вид матрица | IPS |
| Дължина на диагонала на екрана | 24" |
| Големина на използваната част от екрана | 23.8" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.2745 мм |
| Плътност на пикселите | 93 ppi |
| Поддържани цветове | 16.7M |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 120 Hz |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Normal Response Time: 8 ms |
| Цветова гама | Rec. 709 99%, sRGB 99% |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 | 2 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)); 2 (USB 3.2 (type C)) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Консумирана енергия при работа | 11.7 W |
| Максимална консумирана енергия | 74 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.3 W |
| Вградени устройства | USB Hub |
| Включени кабели | Захранващ кабел, HDMI кабел, DisplayPort кабел, USB Type B to Type A Cable |
| Включени аксесоари | Stand, Документация |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Cable Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI, TCO, RoHS, REACH, Energy Star 8.0 |
| Външен цвят | Сив |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 5000 m |
| Дълбочина | 50.03 мм |
| Височина | 314.23 мм |
| Ширина | 538.64 мм |
| Номинално тегло | 2.96 кг |
| Дълбочина | 181.75 мм |
| Височина | 496.53 мм |
| Ширина | 538.64 мм |
| Тегло | 4.87 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм) | 539 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 182 мм |
| Височина на пакет (мм) | 411 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 4.84 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 3.34 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 1 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 5397321029403 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

AOC
24P4CV Gaming Monitor
€ (524 лв.) -

Iiyama
ProLite XU2493HSU-B7
€ (345 лв.) -

LG
24CAV37K-B
€ (310 лв.) -

Asus
VU249CFE Eye Care Gaming Monitor
€ (514 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

TV stand
L02MV 55 INCH
27 € (54 лв.) -

Asus
ZenScreen Fold OLED MQ17QH Portable Monitor
2990 € (5848 лв.) -

ASROCK
CL25FF
89 € (174 лв.) -

Samsung
Odyssey G9 S49CG950EU LS49CG950EUXEN
1105 € (2161 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор Dell Pro P2426H можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







