Prestigio Multiboard PSMB011P751
тъч скрийн монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Prestigio Multiboard PSMB011P751 75 4K IPS Public Touch от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Prestigio Multiboard PSMB011P751 75 4K IPS Public Touch!
Може да поръчате Prestigio Multiboard PSMB011P751 75 4K IPS Public Touch и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор Prestigio Multiboard PSMB011P751 на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: Prestigio Multiboard PSMB011P751
По-долу е предоставена допълнителна информация за Prestigio Multiboard PSMB011P751
| Размер на екрана: 75 4K IPS Public Touch | Резолюция: 3840x2160 | Време за реакция: 8 ms |
| Входове: HDMI, USB, LAN, Wi-Fi, Bluetooth, Audio | ||
Спецификации на Prestigio Multiboard PSMB011P751 75’’ 3840x2160 8 ms
PRESTIGIO SOLUTIONS Multiboard PSMB011P751, 8595248161610
PRESTIGIO SOLUTIONS 75'' Light+ Gen 2, Android 13, Google EDLA, AI Camera, 16/128GB
| Тип система | MultiBoard |
| Вградени устройства |
|
| Включени аксесоари |
|
| Разположение на екрана | Вграден |
| Тип на екрана | LCD |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Вид матрица | IPS |
| Големина на използваната част от екрана | 75" |
| Максимална резолюция | 3840x2160@60Hz |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.432 мм |
| Яркост | 500 cd/m^2 |
| Контраст | 1 200 : 1 |
| Максимално време за отговор | 8 ms |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Характеристики на дисплея |
|
| Backlight Technology | D-LED |
| Life Time | 50000 ч. |
| HDMI 2.1 | 3 (HDMI (Type A)) |
| LAN | 2 (RJ-45) |
| USB 2.0 | 1 (USB 2.0 (type A)) |
| USB 3.2 | 4 (USB 3.2 (type A)), 3 (USB 3.2 (type B)), 2 (USB 3.2 (type C)) |
| Процесор | ARM Cortex-A73/ARM Cortex-A53 |
| Вътрешна тактова честота | 2.2 GHz |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Тип паметта | SDRAM |
| Количество инсталирана системна памет | 16 GB |
| Flash Memory | 128 GB |
| Видео контролер - форм фактор | Вграден |
| Чипсет на видео карта | ARM Mali-G52 |
| Аудио контролер - форм фактор | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 20 W |
| Изходна мощност | 2.1 (2 x 20 W + 20 W subwoofer) |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| WI-FI |
|
| Bluetooth |
|
| Име на операционна система | Android 13 (upgradable to Android 16) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Максимално изходно захранване | 380 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.5 W |
| Standard power consumption (EU Energy Label) | 189 W |
| Standard power consumption (Energy Star) | 137.62 W |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари |
|
| Включени кабели |
|
| Гаранция Срок бележки | Unless otherwise required by local law (see prestigio-solutions.com/warranty) up to 24 months extended (optional) |
| Дълбочина на пакета (мм) | 1860 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 1125 мм |
| Височина на пакет (мм) | 185 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 61.7 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 54 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 61.7 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.1 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0.1 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | С опаковка |
| EAN код | 8595248161610 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Sharp
PN-LA752
€ (12498 лв.) -

TV stand
EA203LA 75 INCH
€ (79 лв.) -

RICOH
Peerless SF650P RICOH A6500
€ (257 лв.) -

Iiyama
ProLite TE7513A-B1AG
€ (4148 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

LG
UltraGear 45GX90SA-B
1805 € (3531 лв.) -

MSI
PRO MP241X
137 € (268 лв.) -

LG
UltraGear 27G610A-B
212 € (414 лв.) -

Asus
ROG Strix XG49VQ
901 € (1762 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор Prestigio Multiboard PSMB011P751 можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







