Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN
монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер




Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN 27 QHD QD OLED 180Hz 0.03ms от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN 27 QHD QD OLED 180Hz 0.03ms!
Може да поръчате Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN 27 QHD QD OLED 180Hz 0.03ms и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN
По-долу е предоставена допълнителна информация за Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN
| Размер на екрана: 27 QHD QD OLED 180Hz 0.03ms | Резолюция: 2560x1440 | Време за реакция: 0.3ms |
| Входове: HDMI, DisplayPort, Audio | ||
Спецификации на Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN 27’’ 2560x1440 0.3ms
Monitor OLED Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN, 8806095500000
27", 2560x1440, QHD, 180Hz, QD-OLED, HDR10, 16:9, 1,000,000:1, 200 cd/m2, 0.03ms, 178/178, Pantone Validated, HDMI, DP, Flicker-free, Tilt, Height Adjust, 2Y
| Производител | SAMSUNG |
| Гаранция | 24 месеца |
| Продуктов код | LS27FG500SUXEN |
| Баркод | 8806095500000 |
| Приложение | Gaming |
| Размер на дисплея | 27 inch |
| Тип на матрицата | QD OLED |
| Технология | Quantum Dot OLED |
| Резолюция | 2560 x 1440 |
| Формат на картината | Wide |
| Размери пиксел | 0.229 мм |
| Ъгъл на видимост | 178°/178° |
| Време за реакция | 0.03 ms (GTG) |
| Честота на опресняване | 180 Hz |
| Яркост | 200 cd/m² |
| Статичен контраст | 1000:1 |
| Динамичен контраст | 1000000:1 |
| Брой цветове | 1.07 билиона |
| Специални характеристики |
|
| Видео портове |
|
| USB Портове | Не |
| Допълнителни портове | 1 x Earphone Jack |
| Вградени говорители | Не |
| Въртене(портрет)/Pivot | Не |
| Накланяне/Tilt | Не |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Регулиране височина | Не |
| Монтиране на стена | 100 x 100 mm |
| Размери | 609.9 x 463.8 x 234.5 mm |
| Консумирана мощност | 31 W |
| Енергиен клас | Class G |
| Цвят | Сребрист |
| Тегло | 4.900 kg |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

TV stand
MU101
€ (7 лв.) -

Neomounts
monitor desk mount FPMA-D865D
€ (348 лв.) -

TV stand
T101V
€ (10 лв.) -

IIYAMA
ProLite XB2793HSU-B1
€ (391 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

Acer
V206HQLAB
126 € (246 лв.) -

Asus
ZenScreen Fold OLED MQ17QH Portable Monitor
2990 € (5848 лв.) -

ASROCK
CL25FF
89 € (174 лв.) -

Asus
ROG Strix XG49VQ
901 € (1762 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор Samsung Odyssey G5 LS27FG500SUXEN можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







