DELL U3425WE-14 NEW
аксесоари за монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер


Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите DELL U3425WE-14 NEW от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към DELL U3425WE-14 NEW !
Може да поръчате DELL U3425WE-14 NEW и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор DELL U3425WE-14 NEW на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: DELL U3425WE-14 NEW
По-долу е предоставена допълнителна информация за DELL U3425WE-14 NEW
| Размер на екрана: | Резолюция: | Време за реакция: |
Спецификации на DELL U3425WE-14 NEW 0’’
DELL U3425WE-14,
Monitor DELL UltraSharp U3425WE Curved 1900R 34", 3440x1440, WQHD, 120Hz, IPS Black AG, 21:9, 2000:1, 300 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, DP, HDMI, 2xThunderbolt 4 (90W), 3xUSB-C, 5xUSB-A, Audio line out, RJ-45, 2x 5W Speakers, Tilt, Swivel, HA (15cm), 3Y
Продуктът е в процес на описване на характеристики и параметри, защото е нов в нашия каталог!!!
Моля, проявете търпение докато информацията и снимките за него бъдат обновени.
| Тип на екрана | LCD |
| Технология на дисплея | Активна TFT матрица |
| Дължина на диагонала на екрана | 34.14" |
| Големина на използваната част от екрана | 34" |
| Вид матрица | IPS |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.2325 мм |
| Поддържани цветове | 1.07B |
| Максимална резолюция | 3440x1440 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 120 Hz |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Контраст | 2 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 21:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | Edge LED WQHD Curved Technology Normal Response Time: 8 ms Daisy Chain Compatible |
| Цветова гама | DCI-P3 98%, sRGB 100% |
| Радиус на кривата | 1900R |
| Многоканален преглед | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 5 W |
| Изходна мощност | 10 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 1 |
| Thunderbolt 4 | 2 (USB Type C) |
| USB 3.2 Gen 2 | 3 (USB 3.2 (type C)); 5 (USB 3.2 (type A)) |
| Аудио изход | 1 (3.5 мм мини жак) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Консумирана енергия при работа | 31.5 W |
| Вградени устройства | Light Sensor KVM Switch |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба Stand Riser Stand Base |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Anti-theft Stand Lock Slot Security Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | Energy Star VESA FDMI TCO RoHS |
| Характеристики намаляващи вредата на околната среда | Arsenic-Free Glass Mercury-Free PVC free BFR Free |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 5000 m |
| Дълбочина | 105.08 мм |
| Височина | 359.15 мм |
| Ширина | 813.46 мм |
| Номинално тегло | 7.78 кг |
| Дълбочина | 240.43 мм |
| Височина | 542.83 мм |
| Ширина | 813.46 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 7 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 0 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 7 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

AOC
AOC Gaming Q27G4SRU - 27 Zoll QHD, 300 Hz, 1 ms, HDR400 2560x1440, 2x HDMI 2.1, DisplaPort 1.4, USB Hub schwarz-rot NEW
€ (565 лв.) -

iiyama
IIYAMA 39.5cm (15.6") T1634MC-B1S 16:9 M-Touch HDMI+DP+VGA retail NEW
€ (1078 лв.) -

Manhattan
MANHATTAN Notebookständer 5-stufig einstellbar 10"-15,6 NEW
€ (22 лв.) -

Hisense Germany GmbH
Hisense 43E77Q PRO QLED Smart TV 108 cm (43") NEW
€ (990 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

LG
UltraGear 27GS60F-B
159 € (312 лв.) -

LG
UltraGear 27GS95QE-B
726 € (1421 лв.) -

Asus
ZenScreen Fold OLED MQ17QH Portable Monitor
2990 € (5848 лв.) -

Iiyama
ProLite XU2492HSU-B6
184 € (360 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор DELL U3425WE-14 NEW можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.








