DELL P2426HEB-14 NEW
аксесоари за монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите DELL P2426HEB-14 NEW от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към DELL P2426HEB-14 NEW !
Може да поръчате DELL P2426HEB-14 NEW и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор DELL P2426HEB-14 NEW на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: DELL P2426HEB-14 NEW
По-долу е предоставена допълнителна информация за DELL P2426HEB-14 NEW
| Размер на екрана: | Резолюция: | Време за реакция: |
Спецификации на DELL P2426HEB-14 NEW 0’’
DELL P2426HEB-14, 5397184962916
Monitor Dell Pro P P2426HEB, 24", 1920x1080, FHD, 120 Hz, IPS Antiglare, 16:9, 1500:1, 300 cd/m2, 8 ms/5 ms, 178/178,1xDP, 1xDP-out, HDMI, 2xUSB-C, 3xUSB-A, 1xUSB-B, RJ-45, Speakers, Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust, 3Y
Продуктът е в процес на описване на характеристики и параметри, защото е нов в нашия каталог!!!
Моля, проявете търпение докато информацията и снимките за него бъдат обновени.
| Тип на екрана | LCD |
| Вид матрица | IPS |
| Дължина на диагонала на екрана | 24" |
| Големина на използваната част от екрана | 23.8" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.275 мм |
| Плътност на пикселите | 93 ppi |
| Поддържани цветове | 16.7M |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 120 Hz |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Контраст | 1 500 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 5 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон, Регулиране на височината, Въртене около оста, Завъртане |
| Характеристики на дисплея | Full HD, HDCP Ready, Flicker-free Technology, Low Blue Light, Normal Response Time: 8 ms |
| Цветова гама | sRGB 99% |
| Формат на говорителите | Вграден |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност на канал | 5 W |
| Изходна мощност | 10 W |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| DisplayPort | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 3 (USB 3.2 (type A)); 1 (USB 3.2 (type B)); 1 (USB 3.2 (type C)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Консумирана енергия при работа | 14.5 W |
| Максимална консумирана енергия | 195 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.5 W |
| Energy Label | D |
| Вградени устройства | USB Hub |
| Включени кабели | DisplayPort кабел, USB кабел тип C, USB Type B to Type A Cable |
| Включени аксесоари | Stand, Документация |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Cable Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI, EPEAT Gold, TCO, RoHS, Energy Star 8.0 |
| Външен цвят | Черен |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 5000 m |
| Дълбочина | 64.06 мм |
| Височина | 351.38 мм |
| Ширина | 538.64 мм |
| Тегло | 5.95 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Гаранция Срок бележки | Next Business Day |
| Дълбочина на пакета (мм) | 646 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 580 мм |
| Височина на пакет (мм) | 411 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 7.5 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 6.43 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 7.9 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 5397184962916 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Schwaiger
Schwaiger Wandhalterung TV 50"-90" Max.75KG neigbar Schwarz NEW
€ (334 лв.) -

Viewsonic
Viewsonic 80.0cm VP3256-4K 16:9 HDMI/USBC/DP UHD NEW
€ (1451 лв.) -

Philips
Philips 19HFL5214W 19 Hotel TV Heart Line. LED. Bedside NEW
€ (1536 лв.) -

NEW
24 LG 24BA550-B
€ (295 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

LG
UltraGear 27GS95QE-B
726 € (1421 лв.) -

Acer
SA222QEBI
82 € (160 лв.) -

Samsung
S27BG400EU
291 € (569 лв.) -

Iiyama
iiyama ProLite LH6565UHSB-B1 165 cm (65
1699 € (3322 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор DELL P2426HEB-14 NEW можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







