DELL SE2726H-14 NEW
аксесоари за монитори: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер





Защо да купите DELL SE2726H-14 NEW от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към DELL SE2726H-14 NEW !
Може да поръчате DELL SE2726H-14 NEW и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако видите монитор DELL SE2726H-14 NEW на по-ниска реална цена, в реален магазин ни я посочете, и ние ще Ви я предложим!
На фокус: DELL SE2726H-14 NEW
По-долу е предоставена допълнителна информация за DELL SE2726H-14 NEW
| Размер на екрана: | Резолюция: | Време за реакция: |
Спецификации на DELL SE2726H-14 NEW 0’’
DELL SE2726H-14, 5397321028734
Monitor LED Dell SE2726H 27", 1920x1080, FHD, 75Hz, VA AG, 16:9, 3000:1, 250 cd/m2, 8ms/5ms, 178/178, HDMI, VGA, 3.5mm Audio Out, Flicker-free, Tilt, ComfortView Plus, 3Y
Продуктът е в процес на описване на характеристики и параметри, защото е нов в нашия каталог!!!
Моля, проявете търпение докато информацията и снимките за него бъдат обновени.
| Тип на екрана | LCD |
| Вид матрица | IPS |
| Дължина на диагонала на екрана | 27" |
| Големина на използваната част от екрана | 27" |
| Тип на резбата | Dot Pitch |
| Големина на точката | 0.311 мм |
| Плътност на пикселите | 81 ppi |
| Поддържани цветове | 16.7M |
| Максимална резолюция | 1920x1080 |
| Максимална скорост на видео-опресняване | 144 Hz |
| Максимална честота на хоризонтално сканиране | 170 kHz |
| Минимална честота на хоризонтално сканиране | 30 kHz |
| Максимална вертикална честота на сканиране | 145 Hz |
| Минимална вертикална честота на сканиране | 48 Hz |
| Яркост | 300 cd/m^2 |
| Контраст | 1 000 : 1 |
| Макс. хоризонтален ъгъл | 178 ° |
| Макс. вертикален ъгъл | 178 ° |
| Време за реакция | 1 ms |
| Обработка на екрана | Anti-Glare, Hard Coating 3H |
| Изображение - съотношение на размерите | 16:9 |
| Ергономични функции | Наклон |
| Характеристики на дисплея | Full HD, AMD FreeSync Technology, Normal Response Time: 8 ms, ComfortView Plus |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| Тип захранване | Захранващ модул |
| Максимална входна честота | 60 Hz |
| Максимално входно напрежение | 240 V |
| Минимална входна честота | 50 Hz |
| Минимално входно напрежение | 100 V |
| Консумирана енергия при работа | 15 W |
| Максимална консумирана енергия | 35 W |
| Консумирана енергия в режим на готовност | 0.3 W |
| Включени кабели | Захранващ кабел, HDMI кабел |
| Включени аксесоари | Документация, Stand Riser, Stand Base |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| Характеристики за сигурност | Security Lock Slot |
| Монтажни възможности на плосък панел | 100x100mm |
| Съвместими стандарти за монитор | VESA FDMI |
| Максимална температура на околната среда | 40 °C |
| Минимална температура на околната среда | 0 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 60 °C |
| Мин. неработна околна температура | -20 °C |
| Макс. влажност на околния въздух | 80 % |
| Мин. работна влажност на въздуха | 10 % |
| Макс. влажност на въздуха в изключен режим | 90 % |
| Мин. влажност в неработен режим | 5 % |
| Макс. работна надморска височина | 5000 m |
| Дълбочина | 49.22 мм |
| Височина | 361.86 мм |
| Ширина | 611.1 мм |
| Номинално тегло | 3.61 кг |
| Дълбочина | 199.87 мм |
| Височина | 453.71 мм |
| Ширина | 611.1 мм |
| Тегло | 4.46 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм) | 199 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 611 мм |
| Височина на пакет (мм) | 453 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 8.3 кг |
| Тегло на пакет - Нето (кг) | 4.4 кг |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 5 кг |
| Пакети в кашон | 1 |
| Тип пакет | Box |
| EAN код | 5397321028819 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
Limited lifetime е обозначение на гаранционен срок към производителя, след изтичането на дадената гаранция от София Компютърс ЕООД.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ МОНИТОРИ СЪС СЪЩИЯ РАЗМЕР НА ЕКРАНА:
-

Philips
Philips 65BDL4252E Signage Multitouch-Display 164 cm 65 Zoll NEW
€ (3896 лв.) -

AVOCOR__
AVOCOR E Serie AVE-6550 165cm 65’’/ NEW
€ (3496 лв.) -

SAMSUNG
Samsung QE65Q8F QLED Smart TV 165 cm 65 Zoll NEW
€ (1660 лв.) -

Manhattan
MANHATTAN TV-Wandhalterung 43"-90" starr flach bis 70kg NEW
€ (45 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА МОНИТОРИ:
-

TV stand
L02MV 55 INCH
28 € (54 лв.) -

LG
UltraGear 27G610A-B
212 € (414 лв.) -

LG
UltraGear 27GS95QE-B
726 € (1421 лв.) -

LC-Power
LC-M32-QHD-165-C-V2
264 € (517 лв.)
или вижте всички промоции на монитори »
* Ако се колебаете в избора си на монитор, или не знаете какво означават параметрите изложени по-долу, не се колебайте да ни потърсите!
Ние ще Ви помогнем да изберете най-добрият за цената си монитор, спрямо Вашите нужди !
Отзиви, ревюта и мнения ( ако има написани ) за монитор DELL SE2726H-14 NEW можете да прочетете или споделите във форума за ревюта и впечатления за монитори.
Ако имате въпроси за проблем с монитора си, ни потърсете или ги задайте във форума за монитори
За контакти с нас - вижте ТУК.
За промоции на монитори , проектори и дисплеи - вижте в секция промоции на монитори.
За настоящите разпродажби на преоценени мониториразгледайте секция разпродажба на монитори.
Можете да разгледате още предложения в секция монитори.
Ако търсите употребяван монитор, погледнете предложенията ни за монитори втора употреба
Ако Вашият монитор се нуждае от ремонт, можете да разгледате сецкия ремонт и поправка на монитори.
С цените на поправката и ремонта на мониторите, както и с цената на компютърните услуги, които извършваме, можете да се запознаете в съответните секции в сайта.
Безплатна доставка за кварталите : Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин, Младост 1, 1а, 2, 3, 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда, Обеля, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара, Център, и останалите райони на София.
Желаем ви приятни и ползотворни минути в нашия сайт за компютри, компютърни компоненти, компютърни услуги, промоции, изработка на сайт и уебстраници, абонаментна поддръжка, посещение за ремонт на компютри по домовете и компютри и компоненти втора употреба.







