Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL !
Може да поръчате Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL, 360, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 360W 650VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на Bluewalker Powerwalker VI 650 SHL Line Interactive 360W 650VA 230V
Bluewalker UPS Powerwalker VI 650 SHL 360W Line-Interactive, 4260074976472, 10120095
VI 650 SHL | Model: VI 650 SHL | SKU: 10120095
- Human Interface Device (HID) Supported
- Touch-Panel (allows scrolling through the Parameters)
- Data Line Surge Protection
- Several Outlets – Type F, Type E, IEC also with UK Input Cable
- Silent Operation (Zzz Zzz…)
The PowerWalker VI SH / SHL provide a comprehensive protection and a high-power density in a small and economic package for a Line-Interactive UPS. It is equipped with a voltage stabilizer; this UPS will continue providing clean and stable power to connected equipment and is perfect for any home or small office application.
These series is equipped with a stronger charger that reaches 90% of the battery capacity in 2-4h. With a Human Interface Device (HID) support for USB communication it allows quick and easy setup with any operating system. In addition, this UPS provides RJ-11 surge protection.
Highlight of the PowerWalker VI SHL unit is the integrated LCD. Which lets you follow the usual UPS detailed information without the need of a second device to monitor the UPS.
| General Features | |
| Type | Line-Interactive (VI) |
| Phases (IN-OUT) | 1-1 |
| Form Factor | Tower |
| Power Capacity | 650VA / 360W |
| Output Power Factor | 0.55 |
| Input | |
| Input Voltage Range | 170-280 VAC ±7% |
| Frequency Range | 50Hz or 60Hz (self-adaptive) |
| Output | |
| Waveform | Simulated Sine Wave |
| VA | 650 |
| Nominal Output Voltage | 230 VAC |
| Frequency (Battery Mode) | ±1Hz |
| Output Power Factor | 0.55 |
| Input & Output Connectors | |
| Input Connector | CEE 7/7 |
| Type F (CEE 7/3) | 2 |
| Technical Details | |
| LINE Mode Efficiency [%] (Full Load) | 95.0 |
| Battery Mode Efficiency [%] (Full Load) | 60.0 |
| Transfer Time (AC / Line Mode to Battery Mode) [ms] | 4-8ms |
| Data Line Protection | RJ-11 Port |
| Additional Features | LCD Display, Circuit Breaker Reset, HID – Human Interface Device, AVR – Automatic Voltage Regulator |
| IEC 62040-3 classification | VI-SY-333 |
| Batteries and Autonomy | |
| Batteries | 1x 12.0V/7.0Ah |
| DC Voltage | 1x 12.0V |
| Recharge Time | 4h to 90% |
| Full Load Backup Time [min] | 0.1 |
| Half Load Backup Time [min] | 6.0 |
| Charger | 1.2A |
| Recharge Time | 4h to 90% |
| Communication | |
| Communication | USB Type B – for Monitoring Software |
| Software | WinPower |
| Management and Environment | |
| Software | WinPower |
| Communication | USB Type B – for Monitoring Software |
| Noise Level | < 30dB |
| Fan Logic | No fan |
| Temperature | 0°C – 40°C |
| Humidity | 0% – 90% RH (non-condensing) |
| IP | IP 20 |
| Logistics | |
| Outer Carton Height [mm] | 250 |
| Outer Carton Width [mm] | 380 |
| Outer Carton Depth [mm] | 598 |
| Package Height [mm] | 226 |
| Package Width [mm] | 139 |
| Package Depth [mm] | 345 |
| Package Weight [kg] | 4.5 |
| Product Height [mm] | 143 |
| Product Width [mm] | 100 |
| Product Depth [mm] | 290 |
| Product Weight [kg] | 4.4 |
| Package Content | Manual, USB Cable, UPS |
| Manual Languages | DE, SE, DK, FI, NO, RU, PL, FR, PT, CZ, EN, ES, IT, UA |
| EAN | 4260074976472 |
| Product Dimensions (DxWxH) [mm] | 290 x 100 x 143 mm |
| Package Dimensions (DxWxH) [mm] | 345 x 139 x 226 mm |
| Outer Carton Dimensions (DxWxH) | 598 x 380 x 250 mm |
| Outer Carton Weight [kg] | 19.9 |
| Pcs. per Outer Carton | 4 |
| Pcs. per Layer | 16 |
| Pcs. per Pallet [Oversized] | 128 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS PowerWalker
VFI 1500 CG PF1
468 € (914 лв.) -

UPS Fortron
Champ Rack 3K 3000VA
627 € (1226 лв.) -

UPS Fortron
Nano 600
57 € (111 лв.) -

UPS Fortron
Champ TW 3K(L) 3KVA TOWER
487 € (953 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни GP Batteries
Алкална батерия ULTRA PLUS LR03 AAA /4 бр. в опаковка/
3 € (6 лв.) -

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.) -

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.) -

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















