Bluewalker Powerwalker VI 600 STL
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите Bluewalker Powerwalker VI 600 STL от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Bluewalker Powerwalker VI 600 STL !
Може да поръчате Bluewalker Powerwalker VI 600 STL и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за Bluewalker Powerwalker VI 600 STL, 360, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: Bluewalker Powerwalker VI 600 STL
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 360W 600VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на Bluewalker Powerwalker VI 600 STL Line Interactive 360W 600VA 230V
UPS POWERWALKER VI 600 STL, 600VA Line Interactive, 4260074980677
- USB с HID поддръжка (не са необходими допълнителни драйвъри);
- Мултифункционален бутон (един клик, два клика или задържане за различни функции);
- AVR за стабилизиране на изходящото напрежение;
- Функция "Студен" старт;
- Авто затъмняване на екрана (UPS-ът се "събужда" с един клик)
For more information:
https://powerwalker.com/index.php?lang=en&page=product&item=10121072
| Производител | POWERWALKER |
| Модел | VI 600 STL |
| Баркод | 4260074980677 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 650VA / 360W |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходни конектори | 2 x CEE 7/3 (Type F) изхода |
| Входни конектори | шуко |
| Контролен панел | LCD |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Размери | 96 x 138 x 286 мм |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 4.3 kg |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Време на работа | 50% натоварване 5min |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Софтуер | PowerMaster |
| Аларма | Да |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS CyberPower
PR1000ERT2UC
849 € (1660 лв.) -

UPS APC
Smart-UPS X SMX3000RMHV2UNC 3000VA
4297 € (8404 лв.) -

UPS PowerWalker
VFD 800 APFC
122 € (238 лв.) -

UPS APC
Back-UPS BE650G2-GR
141 € (276 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.) -

Батерии и зарядни GP Batteries
Алкална батерия ULTRA PLUS LR03 AAA /4 бр. в опаковка/
3 € (6 лв.) -

Батерии и зарядни iWALK
Scorpion 8000 - бяла
43 € (84 лв.) -

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















