Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA !
Може да поръчате Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA, 2700, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 2700W 3000VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Online |
Спецификации на Conceptronic ZEUS52ES3K 3000VA Online 2700W 3000VA 230V
Conceptronic UPS 3000VA/2700W/4xSchuko/USB/+ Online Tower, 4015867238196, ZEUS52ES3K
Introducing the Conceptronic Online Tower UPS, the ultimate solution for power outages in your home or office.
Featuring ECO mode for energy-saving operation and generator compatibility, this UPS ensures continuous power even during extended outages.
Equipped with HID USB communication, you can seamlessly connect and monitor your devices for enhanced control and oversight.
For added peace of mind in emergencies, the UPS includes an Emergency Power Off (EPO) port, enabling a quick shutdown in critical situations.
With its sleek tower design, the Conceptronic Online Tower UPS blends seamlessly into any environment, providing reliable power when you need it most.
- Power factor 0.9
- ECO mode for energy-saving operation
- Generator compatible
- HID USB communication
- Emergency stop (EPO) connection
- THDi≤5%
ZEUS52ES3K 3000VA 2700W Online Tower UPS, Output PF 0.9, ECO Mode, Generator Compatible, EPO Port, THDi ≤5%, USB HID, Schuko
- UPS Type: Online tower UPS
- Capacity: 3000VA / 2700W
- Output PF: Power factor 0.9
- Energy Saving: ECO mode
- Generator Support: Generator compatible
- USB Monitoring: HID compatible USB connection
- Safety Port: Emergency Power Off (EPO) port
- Power Quality: THDi ≤ 5%
- Output Interface: Schuko
| Logistics Data. | |
| Harmonized System (HS) code. | 8504406090 |
| Customs product code (TARIC). | 8504406090 |
| Features 1. | |
| Protection. | UPS Output Cut off Immediately or Input Fuse / Circuit Breaker Protection |
| Performance 2. | |
| Recharge time. | 4hr |
| Others. | |
| Approval and Compliance. | CE, RoHS |
| Operating humidity. | 20% RH ~ 90% RH |
| Operating temperature. | 0°C ~ 40°C |
| Package Contents. |
|
| General. | |
| Color. | Black |
| EAN. | 4015867238196 |
| Model Number. | ZEUS52ES3K |
| Physical Specifications. | |
| Dimensions (W x D x H). | 196 x 416 x 342 mm |
| Product weight (kg). | 21.3 |
| System Specifications. | |
| Acoustic noise (dB). | <50dB |
| Alarm. | Battery Mode, Battery Low, Overload, UPS Fault, Replace Battery, Bypass Mode, Charger Failure /Over Charged, Fa |
| Battery capacity (mAh). | 9000 |
| Battery capacity (Wh). | 108 |
| Battery voltage. | 72V |
| Switches/Buttons. | Power On/Off, Enter, ESC |
| Display. | Graphic LCD |
| Number of battery. | 6 |
| Port Configuration. | Schuko x 4, USB, RS-232 |
| Power input. | AC 220-240V, 16A max, 50/60Hz |
| Power Output. | AC 220-240V |
| Power rating. | 3000VA |
| UPS Type. | Online double conversion |
| Waveform. | Sine wave |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS Eaton
5SC 2200i RT2U 230V RS-232 9-Port
1432 € (2802 лв.) -

UPS CyberPower
CP1600EPFCLCD
453 € (886 лв.) -

UPS APC
Smart-UPS Tower SMT3000IC
2399 € (4692 лв.) -

UPS APC
Back-UPS BX750MI-GR
113 € (220 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.) -

Батерии и зарядни iWALK
Scorpion 8000 - бяла
43 € (84 лв.) -

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.) -

UPS FSP Group
FORTRON Champ Tower 10K 9000
1510 € (2954 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















