PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Rack)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W !
Може да поръчате PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W, 900, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W
| Секция: UPS (Rack) |
мощност/power: 900W 1000VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на PowerWalker Bluewalker VI 1000 RLP 900W Line Interactive 900W 1000VA 230V
Bluewalker UPS Powerwalker VI 1000 RLP 900W Line-Interactive, 4260074983784, 10121191
VI 1000 RLP
- Model: VI 1000 RLP
- SKU: 10121191
UPS with real programmable outlets!
- Remote, Reboot, Schedule, and Individual switching of the Outlets!
- Remote IP-Response Checking
- Low Own Power Consumption in Normal Mode – Energy Saving Function
- Automatic Voltage Regulator with Pure Sine Wave output
- USB with Human Interface Device (HID) support
- It includes an Intelligent Slot for communication cards
- Rotatable LCD & Selectable Charging Current
- Back-up Times can be extended with Battery Packs!
- Cable Management Tray for your cable retention (optional accessory)
The PowerWalker VI RLP is a compact 2U Line-Interactive series with rack design. This UPS is the perfect outlet manager and will let you control the outlets individually.
Remote switching, reboot each outlet, organize a schedule for the outlets, the possibilities are endless! With an output power factor of 0.9 and pure sine wave output, even the small models can cover most needs and loads. Batteries are easily replaceable by every user.
In addition, the UPS can be mounted under a counter or table, thanks to the included installation mounts.
| General Features | |
| Type | Line-Interactive (VI) |
| Phases (IN-OUT) | 1-1 |
| Form Factor | Rack, Counter-Mountable, Tower |
| Rack Units [U] | 2U |
| Power Capacity | 1000VA / 900W |
| Output Power Factor | 0.90 |
| Input | |
| Input Voltage Range | 165-290 VAC |
| Frequency Range | 45Hz – 65Hz |
| DC Input (PV) | |
| Input Power Factor | ≥ 0.98 at full load |
| Output | |
| Waveform | Pure Sine Wave |
| VA | 1000 |
| Nominal Output Voltage | 230 VAC |
| THDv | ≤3% @ 100% linear load, ≤5% @ 100% non-linear load |
| Frequency (Battery Mode) | ±1% |
| Output Power Factor | 0.90 |
| Input & Output Connectors | |
| Input Connector | C14 |
| IEC C13 | 8 |
| Technical Details | |
| LINE Mode Efficiency [%] (Full Load) | 98.8 |
| Battery Mode Efficiency [%] (Full Load) | 82.3 |
| Transfer Time (AC / Line Mode to Battery Mode) [ms] | 2-6ms typical (10ms max) |
| Additional Features | LCD Display, Generator Compatible, EPO – Emergency Power Off, HID – Human Interface Device, AVR – Automatic Voltage Regulator, Battery Pack Available, Cold-Start Function, Circuit Breaker Reset, Potential Equalization Screw, Programmable Segment Available, Overload Recovery, Off-Mode Charging, Self-Test, Cable Retention (Optional), Energy Saving Function |
| IEC 62040-3 classification | VI-SS-211 |
| Batteries and Autonomy | |
| Batteries | 2x 12.0V/9.0Ah |
| DC Voltage | 2x 12.0V |
| Recharge Time | 4h to 90% |
| Full Load Backup Time [min] | 2.0 |
| Half Load Backup Time [min] | 8.0 |
| Charger | 1 – 6A [1A] |
| External Battery Pack | GPS40AFP-G3011G5 |
| Recharge Time | 4h to 90% |
| Communication | |
| Communication | USB Type B – for Monitoring Software, RS-232, Management Card Slot |
| Software | PowerMaster |
| Management and Environment | |
| Software | PowerMaster |
| Communication | USB Type B – for Monitoring Software, RS-232, Management Card Slot |
| Noise Level | < 40dB |
| Fan Logic |
|
| Temperature | 0°C – 40°C |
| Humidity | 5% – 90% RH (non-condensing) |
| IP | IP 20 |
| Logistics | |
| Package Height [mm] | 231 |
| Package Width [mm] | 556 |
| Package Depth [mm] | 550 |
| Package Weight [kg] | 18.0 |
| Product Height [mm] | 88 |
| Product Width [mm] | 438 |
| Product Depth [mm] | 430 |
| Product Weight [kg] | 15.9 |
| Manual Languages | DE, PL, FR, ES, EN |
| EAN | 4260074983784 |
| Product Dimensions (DxWxH) [mm] | 430 x 438 x 88 mm |
| Package Dimensions (DxWxH) [mm] | 550 x 556 x 231 mm |
| Pcs. per Outer Carton | 1 |
| Pcs. per Layer | 4 |
| Pcs. per Pallet [Oversized] | 32 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS APC
Smart-UPS X SMX3000RMHV2UNC 3000VA
4297 € (8404 лв.) -

UPS APC
mart-UPS Tower SMC1000iC SmartConnect LCD
672 € (1315 лв.) -

UPS Makelsan
Powerpack SE/RT MU06000N11ERV03 6kVA
1020 € (1994 лв.) -

UPS CyberPower
Backup UPS RT650EI
184 € (360 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.) -

Адаптер Hama
Разклонител 3-гнезда USB-A 17 W
16 € (32 лв.) -

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.) -

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.















