PowerWalker VI 2000 CW IEC
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите PowerWalker VI 2000 CW IEC от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към PowerWalker VI 2000 CW IEC !
Може да поръчате PowerWalker VI 2000 CW IEC и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за PowerWalker VI 2000 CW IEC, 1400, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: PowerWalker VI 2000 CW IEC
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 1400W 2000VA 12V 7000mAh |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на PowerWalker VI 2000 CW IEC Line Interactive 1400W 2000VA 12V 7000mAh
UPS PowerWalker VI 2000 CW IEC, 2000 VA, Line Interactive, 10121104, 4260074981612
- AVR, чист синусоидален изход, HID;
- Напълно автоматизирана и безшумна работа
- Усъвършенстван LCD дисплей, показващ товара и времето на поддръжка;
- Възможност за инсталиране на допълнителен пакет батерии;
- Интелигентен комуникационен слот за SNMP, Modbus, AS400;
- Капацитет: 2000 VA/1400W
- Входно напрежение: 162 - 290 VAC
- Изходно напрежение: 208/220/230/240 VAC
- Регулиране на напрежението(Battery Mode): ± 1.5%
- Изходна честота: 50 or 60 Hz
- Регулиране на честотата(Battery Mode): ±1Hz
- Чарджър 1,4А
- Защита от претоварване, разреждане и презареждане;
- Батерия:
- Тип: 12V /7 Ah x 4
- Време за презареждане: 4 ч. до 90%
- Време за трансфер: 2- 6 ms, 10 ms максимално
- Свързване:
- Интерфейс: USB
- Изходи: 8 x IEC 13
- RS 232, Extension Slot, EPO Port.
- Размери: 145 x 220 x 455 mm
- Тегло:18,10 kgs
- Цвят: Черен
- Екстри:
- LED Индикатори
- Audio Индикатори
- AVR стабилизатор, HID
| Производител | POWERWALKER |
| Модел | VI 2000 CW IEC |
| Баркод | 4260074981612 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 2000VA / 1400W |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Изходни конектори | 8x IEC C13 |
| Входни конектори | C20 |
| Контролен панел | LCD |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Изходно напрежение | 208/220/230/240 VAC |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Брой батерии | 4 |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Размери | 145 x 220 x 455 мм |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 18.1 kg |
| Слотове за свързване | USB порт, RS-232 порт, разширителен слот - 1, EPO порт |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Софтуер | ViewPower |
| Аларма | Да |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS Green Cell
UPS04 1500VA
123 € (241 лв.) -

UPS Eaton
5SC 1000i 230V RS-232 8-Port
625 € (1223 лв.) -

UPS INFORM
Guardian 1000AP
87 € (170 лв.) -

UPS Eaton
Eaton 5SC 500i 5SC500I 500VA
281 € (550 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Адаптер Hama
Разклонител 3-гнезда USB-A 17 W
16 € (32 лв.) -

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.) -

Батерия за UPS Green Cell
AGM05 12V/7.2Ah
14 € (27 лв.) -

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















