POWERWALKER VI 600 CSW
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (n/a)
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите POWERWALKER VI 600 CSW от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към POWERWALKER VI 600 CSW !
Може да поръчате POWERWALKER VI 600 CSW и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за POWERWALKER VI 600 CSW, 360, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: POWERWALKER VI 600 CSW
| Секция: UPS (n/a) |
мощност/power: 360W 600VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на POWERWALKER VI 600 CSW Line Interactive 360W 600VA 230V
UPS POWERWALKER VI 600 CSW, 600VA, Line Interactive, 4260074981766
AVR, чист синусоидален изход, HID, 2 x USB порта за зареждане отпред (2.1А);
Автоматично изгасващ дисплей, възбудим само с едно докосване на бутон;
- Капацитет: 600VA/360W
- Входно напрежение: 170 - 280 VAC
- Изходно напрежение: 230 VAC
- Регулиране на напрежението(Battery Mode): ± 10%
- Изходна честота: 50 or 60 Hz
- Регулиране на честотата(Battery Mode): ±1Hz
:
- Тип: 12V / 7Ah x 1
- Време за презареждане: 6-8ч. до 90% след пълен разряд
- Време за трансфер: 6 ms, 10 ms максимално
:
- Интерфейс: USB
- Изходи: 4 x Schuko
- Защита от претоварване: Rj-11,Rj-45 (In/Out)
: 99 x 280 x 288 mm
:8,3 kgs
: Черен
:
- LED Индикатор
- Audio Индикатор
- Вграден AVR стабилизатор на напрежение
| Производител | POWERWALKER |
| Модел | VI 600 CSW |
| Баркод | 4260074981766 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 600VA / 360W |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Изходни конектори | 4x шуко |
| Входни конектори | CEE 7/7 |
| Контролен панел | LCD |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Размери | 99 x 280 x 288 мм |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 8,3 kg |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 6-8 часа до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Софтуер | ViewPower |
| Аларма | Да |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS Bluewalker
Powerwalker VI 650 SHL
79 € (154 лв.) -

UPS PowerWalker
VI 1000 SB
88 € (173 лв.) -

UPS CyberPower
Professional PR III XLUAN Series PR3000ERTXL2UAN
2260 € (4420 лв.) -

UPS Makelsan
Powerpack SE/RT MU06000N11ERV03 6kVA
1020 € (1994 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Адаптер Hama
Разклонител 3-гнезда USB-A 17 W
16 € (32 лв.) -

UPS FSP Group
FORTRON Champ Tower 10K 9000
1510 € (2954 лв.) -

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.) -

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















