POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (n/a)
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA !
Може да поръчате POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, 1800, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA
| Секция: UPS (n/a) |
мощност/power: 1800W 2000VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Online |
Спецификации на POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA Online 1800W 2000VA 230V
UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line
UPS POWERWALKER VFI 2000 TG 2000VA, On-Line, POWER-UPS-VFI2000TG, 4260074978315
- Високо ефективен в енергоспестяването с изходящ фактор на мощността 0.9
- USB с HID поддръжка (без необходимост от допълнителни драйвъри);
- Широк обхват на входното напрежеие и поддръжна на AC генератор;
- Наличен с интегрирани батерии.
За повече информация:
https://powerwalker.com/index.php?lang=en&page=product&item=10122042
| Производител | POWERWALKER |
| Модел | VFI 2000 TG |
| Баркод | 4260074978315 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-line |
| Капацитет | 2000VA / 1800W |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Входни конектори | C14 |
| Контролен панел | LCD |
| Входно напрежение | 176-300 VAC или 80x285 VAC в режим на байпас |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Брой батерии | 4 |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Размери | 190 x 328 x 399 мм |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Изкривявания номинален волтаж | ≤2% линеен товар, ≤4% нелинеен товар |
| Тегло (kg) | 17.2 kg |
| Слотове за свързване | USB порт, RS-232 порт, разширителен слот - 1, EPO порт |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Време на работа | Пълно натоварване 3.8min, 50% натоварване 11min |
| Изходна честота | ±0,05Hz |
| Софтуер | Winpower |
| Аларма | Да |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS PowerWalker
VI2200RLE
301 € (589 лв.) -

UPS APC
Back-UPS BX950MI
149 € (292 лв.) -

UPS POWERWALKER
VFD 1000
140 € (275 лв.) -

UPS Fortron
FP2000
188 € (368 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.) -

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.) -

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.) -

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















