PowerWalker VFD 600 APFC
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Разклонител)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите PowerWalker VFD 600 APFC от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към PowerWalker VFD 600 APFC !
Може да поръчате PowerWalker VFD 600 APFC и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за PowerWalker VFD 600 APFC, 300, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: PowerWalker VFD 600 APFC
| Секция: UPS (Разклонител) |
мощност/power: 300W 600VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Offline |
Спецификации на PowerWalker VFD 600 APFC Offline 300W 600VA 230V
UPS POWERWALKER VFD 600 APFC, 600VA, Off-Line, 4260074975499
- Капацитет: 600VA/300W
- Входно напрежение: 220/230/240 VAC
- Входно напрежение-граници: 170-280 VAC
- Изходно напрежение: 220/230/240VAC
- Обхват на напрежението(Battery Mode): +/-10%
- Изходна честота: 50 or 60 Hz
- Честотен обхват(Battery Mode): +/-1Hz
- Изходяща форма: Симулирана синусоида
:
- Тип: 12V / 5Ah x 1
- Време за презареждане: 10ч. до 90% след пълен разряд
- Време за трансфер: 2-8ms
:
: 6 x Шуко(4x защитени от батерията)
- Размери: 320 x 86 x 125mm
- Тегло: 2.8 kgs
- Цвят: Черен
:
- LED Индикатори
- Аудио Индикатори
| Производител | POWERWALKER |
| Модел | VFD 600 APFC |
| Баркод | 4260074975499 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Off-line |
| Капацитет | 600VA / 300W |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Входни конектори | шуко |
| Контролен панел | без LCD |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Брой батерии | 1 |
| Модел батерия | 12V/5Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Размери | 320 x 86 x 125 мм |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 2,8 kg |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 6 шуко изхода |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Време на работа | Пълно натоварване - 2 min, 50% натоварване - 8 min |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Софтуер | Не |
| Аларма | Да |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS APC
Back-UPS BX750MI-GR
113 € (220 лв.) -

UPS APC
Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR
525 € (1026 лв.) -

UPS PowerWalker
VI 2200 STL
155 € (303 лв.) -

UPS APC
Easy-UPS BV 500i-GR 500VA
94 € (183 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.) -

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.) -

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.) -

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















