PowerWalker VFI 1000 TG
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите PowerWalker VFI 1000 TG от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към PowerWalker VFI 1000 TG !
Може да поръчате PowerWalker VFI 1000 TG и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за PowerWalker VFI 1000 TG, 900, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: PowerWalker VFI 1000 TG
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 900W 1000VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Online |
Спецификации на PowerWalker VFI 1000 TG Online 900W 1000VA 230V
UPS POWERWALKER VFI 1000 TG 1000VA, On-Line, 4260074978308
- Високо ефективен в енергоспестяването с изходящ фактор на мощността 0.9
- USB с HID поддръжка (без необходимост от допълнителни драйвъри);
- Широк обхват на входното напрежеие и поддръжна на AC генератор;
- Наличен с интегрирани батерии.
| Производител | POWERWALKER |
| Модел | VFI 1000 TG |
| Баркод | 4260074978308 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-line |
| Капацитет | 1000VA / 900W |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Входни конектори | C14 |
| Контролен панел | LCD |
| Входно напрежение | 176-300 VAC или 80x285 VAC в режим на байпас |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Брой батерии | 2 |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Размери | 144 x 229 x 356 мм |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Изкривявания номинален волтаж | ≤2% линеен товар, ≤4% нелинеен товар |
| Тегло (kg) | 9.3 kg |
| Слотове за свързване | USB порт, RS-232 порт, разширителен слот - 1, EPO порт |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Време на работа | Пълно натоварване 3.7min, 50% натоварване 10.5min |
| Изходна честота | ±0,05Hz |
| Софтуер | Winpower |
| Аларма | Да |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS CyberPower
Smart App OL1000ERTXL2U 1000VA
988 € (1932 лв.) -

UPS Fortron
ECO 800-GE
74 € (145 лв.) -

UPS XANTO
X3000R
1942 € (3797 лв.) -

UPS Fortron
IFP 1500 PPF9003100
165 € (323 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.) -

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.) -

Батерии и зарядни iWALK
Scorpion 8000 - бяла
43 € (84 лв.) -

Батерии и зарядни GP Batteries
Алкална батерия ULTRA PLUS LR03 AAA /4 бр. в опаковка/
3 € (6 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















