APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Разклонител)
кликнете на снимката за голям размер






Защо да купите APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA !
Може да поръчате APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA, 520, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA
| Секция: UPS (Разклонител) |
мощност/power: 520W 850VA 230V |
Тип защита на UPS-а: |
Спецификации на APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA 520W 850VA 230V
APC Back-UPS BE850G2-GR 850VA 520W, 731304347286
APC Back-UPS, 850VA/520W Floor/Wall Mount, 230V, 8x CEE 7/3 Schuko outlets, USB Type A+C Ports, User Replaceable Battery - BE850G2-GR
- Compact size acommodates installation in a variety of environments
- Data line protection ensures complete protection of your equipment from surges
- LED display provides easy-to-read status of unit and utility power conditions
- 2 USB smart charging ports
- Audible alarms provide notification of changing utility power and UPS power conditions
Description
This APC Back-UPS offers power and surge protection for wireless networks, computers, gaming consoles and other electronics in your home or business.
The 850VA floor/wall mount UPS has 8 total outlets, 6 of which are battery back up and surge protection, and 2 that are surge protection only. It has a surge energy rating of 310 Joules.
It is a floor model and its dimensions are 12 x 13 x 36.5 cm and 5 kg.
The BE850G2-GR is designed to maximize runtime for devices such as multiple PCs and television equipment that consume high amounts of power.
This UPS has a 2-year warranty and CE product certification.
It is compatible with a dedicated user-replaceable battery, and the APC replacement battery cartridge helps restore UPS performance to the original specifications.
Specifications
| Run time for load 520W | 2 min 13 sec |
| Main Input Voltage | 230 V |
| Other Input Voltage | 220 V |
| Main Output Voltage | 230 V |
| Other Output Voltage | 220 V |
| Rated power in W | 520 W |
| Rated power in VA | 850 VA |
| product or component type | Uninterruptible power supply (UPS) |
| Input Connection Type | Schuko CEE 7/7P |
| output connection type |
|
| Cable length | 1.8 m |
| Battery type | Lead-acid battery |
| Provided equipment | User manual |
| Run Time | |
| Efficiency | |
| Number of battery filled slots | 0 |
| Number of battery free slots | 0 |
| Battery recharge time | 16 h |
| Number of battery replacement quantity | 1 |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery capacity | 9.0 Ah |
| Battery charger power | 6 W rated |
| Battery power in VAH | 92 VAh runtime |
| Battery life | 2…5 year(s) |
| Replacement battery | |
| Extended runtime | 0 |
| Number of power module free slots | 0 |
| Number of power module filled slots | 0 |
| Redundant | No |
| Colour | Black |
| Height | 12 cm |
| Width | 13 cm |
| Depth | 36.5 cm |
| net weight | 4.5 kg |
| Mounting preference | No preference |
| mounting mode | Not rack-mountable |
| Two post mountable | 0 |
| USB compatible | Yes |
| Network frequency | 47...63 Hz |
| Maximum input current | 6 A |
| Switching current capacity | 10 A |
| Maximum configurable power in W | 520 W |
| Output frequency | 47...63 Hz sync to mains |
| UPS type | Standby |
| Wave type | Stepped approximation to a sinewave |
| Efficiency | 80 % (full load) |
| Graph start point | 55 |
| Maximum configurable power in VA | 850 VA |
| Transfer time | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Product certifications | CE EAC |
| Standards |
|
| Equipment protection policy | Lifetime : 100000 euros |
| Ambient air temperature for operation | 0…40 °C |
| Relative humidity | 0…90 % |
| Operating altitude | 0...3000 ft |
| Ambient air temperature for storage | -15…45 °C |
| Storage Relative Humidity | 0…95 % |
| Storage altitude | 0.0000000000…4572.0000000000 m |
| Acoustic level | 45 dBA |
| Control panel |
|
| Alarm |
|
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS EATON
9SX UPS 9SX700i 700VA
848 € (1659 лв.) -

UPS Eaton
3S 550 3S550D
124 € (242 лв.) -

UPS APC
Smart-UPS Rack 2HE SMT2200RMI2UC
2254 € (4408 лв.) -

UPS Bluewalker
Powerwalker VI 650 SH
69 € (135 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.) -

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.) -

Батерии и зарядни iWALK
Scorpion 8000 - бяла
43 € (84 лв.) -

Батерии и зарядни GP Batteries
Алкална батерия ULTRA PLUS LR03 AAA /4 бр. в опаковка/
3 € (6 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















