APC BVX2200LI-GR
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите APC BVX2200LI-GR от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към APC BVX2200LI-GR !
Може да поръчате APC BVX2200LI-GR и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за APC BVX2200LI-GR, 1200, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: APC BVX2200LI-GR
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 1200W 2200VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на APC BVX2200LI-GR Line Interactive 1200W 2200VA 230V
APC Easy UPS Tower BVX2200LI-GR 2200VA 1200W AVR 4xSchuko, 731304404620
APC Easy UPS, 2200VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/3 Schuko outlets, AVR
- Replacement battery (1) is available
- Compact size acommodates installation in a variety of environments
- AVR corrects voltage variations to provide reliable power
- LED indicators provide easy-to-read status of unit and utility power conditions
- Cold start function allows you to reboot the UPS even when utility power is unavailable
- Restore power backup capacity with user-replaceable battery (APCRBC177 sold separately)
Description
This APC Easy UPS provides power protection for unstable power conditions in homes and small offices, ensuring consistent and reliable connectivity at the most critical moments.
The 2200VA tower UPS has 4 total outlets, all of which provide battery back up and surge protection. It has a surge energy rating of 273 Joules.
It features Automatic Voltage Regulation to correct voltage dips and surges to proper levels.
This UPS has a 2-year warranty and CE product certification. It is compatible with a dedicated user-replaceable battery, and the APC replacement battery cartridge helps restore UPS performance to the original specifications.
Specifications
| Run time for load 1200W | 1min 22s |
| 100% |
|
| Main Input Voltage | 230 V AC 1 phase |
| Main Output Voltage | 230 V AC 1 phase |
| Rated power in W | 1200 W |
| Rated power in VA | 2200 VA |
| Product or component type | Uninterruptible power supply (UPS) |
| Input Connection Type | Schuko |
| output connection type | 4 Schuko |
| Cable length | 1.2 m |
| Number of cables | 1 |
| Battery type | Lead-acid battery |
| Provided equipment | User manual |
| Run time for load 600W | |
| Run time for load 300W | |
| Number of battery filled slots | 0 |
| Number of battery free slots | 0 |
| Battery recharge time | 8 h |
| Battery voltage | 24 V |
| Battery capacity | 9.0 Ah |
| Battery life | 2…3 year(s) |
| Replacement battery | |
| Extended runtime | 0 |
| Max runtime | 240 min |
| Number of power module free slots | 0 |
| Number of power module filled slots | 0 |
| Redundant | No |
| UPS size | WS |
| Colour | Black |
| Height | 19 cm |
| Width | 14 cm |
| Depth | 39 cm |
| Net weight | 12.2 kg |
| Mounting support | Floor |
| Mounting preference | No preference |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Two post mountable | 0 |
| USB compatible | No |
| Network frequency | 50/60 Hz +/- 5 Hz auto-sensing |
| Input voltage limits | 140...300 V 230 V AC |
| Cos phi | 0.54 |
| Maximum configurable power in W | 1200 W |
| Output frequency | 50/60 Hz +/- 1 Hz sync to mains |
| UPS type | Line interactive |
| Wave type | Stepped approximation to a sinewave |
| Full load runtime | 00:01:00 1200 W |
| Graph display | 1 |
| Half load runtime | 00:08:30 600 W |
| Maximum configurable power in VA | 2200 VA |
| Transfer time | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Product certifications | CE CB |
| Standards | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021 EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006 EN/IEC 62040-2:2018 |
| Equipment protection policy | Lifetime : 50000 euros |
| Ambient air temperature for operation | 0…40 °C |
| Relative humidity | 0…95 % non-condensing |
| Operating altitude | 0...3000 m |
| Ambient air temperature for storage | -15…40 °C |
| Storage Relative Humidity | 0…95 % non-condensing |
| Storage altitude | 0…3000 m |
| Acoustic level | 40 dBA |
| IP degree of protection | IP20 |
| Surge energy rate | 273 J |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS CyberPower
PR1000ERTXL2UC
989 € (1934 лв.) -

UPS CyberPower
Smart App Online S OLS2000ERT2Ua 2000VA
997 € (1950 лв.) -

UPS CyberPower
VP1600ELCD
212 € (414 лв.) -

UPS Digitus
DN-170063
85 € (166 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.) -

Батерии и зарядни GP Batteries
Алкална батерия ULTRA PLUS LR03 AAA /4 бр. в опаковка/
3 € (6 лв.) -

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.) -

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















