APC Smart-UPS Tower SMT3000IC
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите APC Smart-UPS Tower SMT3000IC от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към APC Smart-UPS Tower SMT3000IC !
Може да поръчате APC Smart-UPS Tower SMT3000IC и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за APC Smart-UPS Tower SMT3000IC, 2700, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: APC Smart-UPS Tower SMT3000IC
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 2700W 3000VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на APC Smart-UPS Tower SMT3000IC Line Interactive 2700W 3000VA 230V
APC Smart-UPS Tower SMT3000IC 2700W 3000VA Line Interactive, 731304337331
APC Smart-UPS
- Line Interactive
- 3kVA
- Tower
- 230V
- 8x IEC C13+2x IEC C19 outlets
- SmartConnect Port+SmartSlot
- AVR
- LCD SMT3000IC
Description
This APC Smart-UPS is designed for IT professionals or network administrators to maintain business uptime and continuity.
The 3kVA line interactive tower UPS provides pure sine wave power to support critical electronics during power disruptions.
It comes with IEC 320 C20 input, BS1363A British and Schuko CEE 7/EU1-16P input cables, 8x IEC 320 C13 and 1x IEC 320 C19 outlets, and 2x IEC jumper cables.
It offers cloud-based remote power monitoring, UPS firmware upgrades, remote diagnostics and proactive email notifications with recommended actions.
It has a SmartSlot for optional Network Management Card that enables graceful shutdown of physical servers, virtual machines & HCI Clusters via PowerChute Network Shutdown.
The UPS can connect to EcoStruxure IT or third-party centralized management platforms. It provides surge protection against lightning strikes, power sags, brownouts and surges.
The SMT UPS has a 2-year warranty and comes with a built-in lead-acid battery. It is compatible with a dedicated user-replaceable battery, and the APC replacement battery cartridge helps restore UPS performance to the original specifications.
Specifications
Intelligent and efficient network power protection from entry level to scalable runtime. Ideal UPS for servers, point-of-sale, routers, switches, hubs and other network devices.
| 2700W | 5min 4s |
| 1300W | 18min 9s |
| Main Input Voltage | 230 V |
| Other Input Voltage | 220 V 240 V |
| Main Output Voltage | 230 V |
| Other Output Voltage | 220 V 240 V |
| Rated power in W | 2700 W |
| Rated power in VA | 3000 VA |
| Product or component type | Uninterruptible power supply (UPS) |
| Input Connection Type | IEC 320 C20 Schuko CEE 7 / EU1-16P BS1363A British |
| output connection type | 8 IEC 320 C13 2 IEC Jumpers 1 IEC 320 C19 |
| Number of rack unit | 0U |
| Number of cables | 1 |
| Battery type | Lead-acid battery |
| Provided equipment | USB cable |
| Range of product | Smart-UPS |
| Communication port type | SmartConnect Ethernet port SmartSlot |
| Software package | SmartConnect software for remote power monitoring feature availability varies by terms of use |
| Run Time | 1000W - 26min 3s |
| Efficiency | 98%+ |
| Additional information | Configurable for 220 : 230 or 240 nominal output voltage |
| Extended runtime | 1 |
| Number of battery filled slots | 0 |
| Number of battery free slots | 0 |
| Battery recharge time | 3 h |
| Number of battery replacement quantity | 1 |
| Battery life | 3…5 year(s) |
| Replacement battery | |
| Battery charger power | 271 W rated |
| Number of power module | 0 |
| Number of power module filled slots | 0 |
| Number of power module free slots | 0 |
| product web sub-family | Cloud-enabled monitoring |
| Redundant | No |
| Colour | Black |
| Height | 43.5 cm |
| Width | 19.7 cm |
| Depth | 54.4 cm |
| Net weight | 52.5 kg |
| Mounting location | Front |
| Mounting preference | No preference |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Two post mountable | 0 |
| USB compatible | Yes |
| Harmonic distortion | Less than 5 % |
| Maximum configurable power in VA | 3000 VA |
| Maximum configurable power in W | 2700 W |
| Transfer time | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| UPS type | Line interactive |
| Wave type | Sine wave |
| Output frequency | 50/60 Hz +/- 3 Hz sync to mains |
| Product certifications | CE EAC RCM VDE UK PSTI |
| Standards | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021 EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006 EN/IEC 62040-2:2018 |
| Acoustic level | 53 dBA |
| Heat dissipation | 375 Btu/h |
| Operating altitude | 0...10000 ft |
| Ambient air temperature for operation | 0…40 °C |
| Ambient air temperature for storage | -15…45 °C |
| Storage altitude | 0.0000000000…15240.0000000000 m |
| Relative humidity | 0…95 % |
| Storage Relative Humidity | 0…95 % |
| control panel | Multifunction LCD status and control console |
| Emergency power off | Yes |
| Free slots | 1 |
| Communication port support | SmartConnect Ethernet port: for cloud monitoring feature availability varies by terms of use |
| Alarm | Alarm when on battery : distinctive low battery alarm : configurable delays |
| Surge energy rate | 365 J |
| Noise suppression | Full time multi-pole noise filtering : 0.3% IEEE surge let-through : zero clamping response time : meets UL 1449 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS Digitus
OnLine UPS system DN-170094 1500VA
498 € (973 лв.) -

UPS Fujitsu
Smart-UPS FJT1500I LCD (SMT1500I)
916 € (1791 лв.) -

UPS AEG
Protect D. 6000008438 3000VA / 2700W
1614 € (3158 лв.) -

UPS Fortron
Nano 800
79 € (155 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни iWALK
Scorpion 8000 - бяла
43 € (84 лв.) -

Батерия за UPS Green Cell
AGM05 12V/7.2Ah
14 € (27 лв.) -

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.) -

Батерии и зарядни Canyon
Power bank PB-301 CNE-CPB301W
39 € (76 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















