APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR !
Може да поръчате APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR, 720, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 720W 1200VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR Line Interactive 720W 1200VA 230V
APC Back-UPS Pro 1200 BR1200G-GR 1200VA 720W, 731304286837
APC Back-UPS Pro, 1200VA/720W, Tower, 230V, 6x CEE 7/7 Schuko outlets, AVR, LCD, User Replaceable Battery BR1200G-GR
- AVR corrects voltage variations to provide reliable power
- Data line protection ensures complete protection of your equipment from surges
- LCD display provides key UPS status at a glance with load and battery bar graphs
- Audible alarms provide notification of changing utility power and UPS power conditions
Description
This APC Back-UPS Pro offers premium power protection for high performance computer systems, routers/modems, external storage devices, game consoles and other electronics in your home or business.
The 1200VA tower UPS has 6 total outlets, 3 of which are battery back up and surge protection, and 3 that are surge protection only.
It has a surge energy rating of 441 Joules. Its dimensions are 30.1 x 11.2 x 38.2 cm and 13 kg.
The Back-UPS Pro family offers guaranteed power protection for high-performance computer systems, routers, external storage devices, game consoles, and other home and business electronics.
This UPS has a 2-year warranty and CE product certification.
It is compatible with a dedicated user-replaceable battery, and the APC replacement battery cartridge helps restore UPS performance to the original specifications.
Specifications
| Run time for load 720W | 5min 24s (View Runtime Graph ») |
| Max. Capacity Used | 100% |
| Main Input Voltage | 230 V |
| Rated power in W | 720 W |
| Rated power in VA | 1200 VA |
| Product or component type | Uninterruptible power supply (UPS) |
| output connection type | 3 Schuko CEE 7 3 Schuko CEE 7 surge |
| Cable length | 1.5 m |
| Run time for load 72W | 1h 22min |
| Run time for load 360W | 15min 41s (vvv) |
| Number of battery filled slots | 0 |
| Number of battery free slots | 0 |
| Battery recharge time | 8 h |
| Number of battery replacement quantity | 2 |
| Battery voltage | 24 V |
| Battery capacity | 9.0 Ah |
| Battery charger power | 23 W rated |
| Extended runtime | 0 |
| Replacement battery |
| Provided equipment | telephone cable user manual USB cable warranty card |
| Number of power module free slots | 0 |
| Number of power module filled slots | 0 |
| Redundant | No |
| Height | 30.1 cm |
| Width | 11.2 cm |
| Depth | 38.2 cm |
| Net weight | 13 kg |
| Mounting preference | No preference |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Two post mountable | 0 |
| USB compatible | No |
| Network frequency | 50 Hz +/- 1 Hz 60 Hz +/- 1 Hz |
| Input voltage limits | 156...300 V adjustable 176...294 V |
| Maximum input current | 10 A |
| Switching current capacity | 10 A |
| Maximum configurable power in W | 720 W |
| Output frequency | 50/60 Hz +/- 1 Hz sync to mains 50/60 Hz +/- 1 Hz unsynchronised |
| UPS type | Line interactive |
| Wave type | Stepped approximation to a sinewave |
| Bypass type | Built-in bypass |
| Maximum configurable power in VA | 1200 VA |
| Transfer time | 10 ms typical : 12 ms maximum |
| Product certifications | BSI 1363 CE NEMKO |
| Standards |
|
| Equipment protection policy |
|
| Ambient air temperature for operation | 0…40 °C |
| Relative humidity | 0…95 % |
| Operating altitude | 0...10000 ft |
| Ambient air temperature for storage | -15…45 °C |
| Storage Relative Humidity | 0…95 % |
| Storage altitude | 0.0000000000…15240.0000000000 m |
| Acoustic level | 45 dBA |
| Surge energy rate | 441 J |
| Data line protection | RJ11 modem/fax/DSL protection (two wire single line) |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS PowerWalker
VFI 1000C LCD
276 € (541 лв.) -

UPS Eaton
9PX 3000i RT2U Netpack 10-Port
3366 € (6584 лв.) -

UPS Bluewalker
Powerwalker Basic VI 3000 STL IEC
314 € (614 лв.) -

UPS PowerWalker
Bluewalker VI 1000 RLP 900W
422 € (826 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни GP Batteries
Алкална батерия ULTRA PLUS LR03 AAA /4 бр. в опаковка/
3 € (6 лв.) -

UPS Green Cell
UPS04 1500VA 900
123 € (241 лв.) -

UPS FSP Group
FORTRON Champ Tower 10K 9000
1510 € (2954 лв.) -

Батерии и зарядни iWALK
Scorpion 8000 - бяла
43 € (84 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.















