Edifier W200Ts TWS Earbuds Ivory W200T-IV
безжични (in-ear): ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Защо да купите Edifier W200Ts TWS Earbuds Ivory W200T-IV от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Edifier W200Ts TWS Earbuds Ivory W200T-IV !
Може да поръчате Edifier W200Ts TWS Earbuds Ivory W200T-IV и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични (in-ear) Edifier W200Ts TWS Earbuds Ivory W200T-IV
| Категория: слушалки с микрофон - безжични (in-ear) |
Интерфейс: Bluetooth |
Спецификации на Edifier W200Ts TWS Earbuds Ivory W200T-IV
Edifier W200Ts TWS Earbuds W200T-IV, 6923520248537
BT V5.3, Touch controls, Up to 22H Battery, USB-C, IP54, Ivory
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление |
|
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Слушалка |
| Диаметър на говорителя | 13 mm |
| Тип монтиране | В ухо |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 94 dB |
| Честотен диапазон | 20Hz-40kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.1 |
| Поддържани Bluetooth профили |
|
| Разположение на захранването | Външно |
| Напрежение на входа | DC 5 V |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Средно време за работа на батерия | 4 ч. |
| Аудио контроли |
|
| Външен цвят | Ivory |
| Степен на защита | IP54 |
| Номинално тегло | 4.1 г |
| Дълбочина | 24.6 мм |
| Височина | 47.1 мм |
| Ширина | 50.6 мм |
| Номинално тегло | 30.2 г |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 6923520248537 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични (in-ear)

Asus ROG Cetra Open Wireless Headset
262 € (512 лв.)
Anker Soundcore Sport X20 true wireless white
91 € (178 лв.)
Realme Buds AIR 5 TWS Blue
50 € (97 лв.)
Canyon Headset TWS-5 White (CNS-TWS5W)
17 € (34 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech G335 White 981-001018
82 € (161 лв.)
NEC V230X
449 € (879 лв.)
A4Tech Bloody MR720 Naraka RGB
68 € (132 лв.)
Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.












