Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0)
безжични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер


Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0) от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0) !
Може да поръчате Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0) и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0)
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - безжични |
Интерфейс: Bluetooth, Coaxial, Optical, RCA |
Спецификации на Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0)
Edifier S3000MKII Active Bookshelf Speakers (2.0) S3000MKII-BR, 6923520267644
Bluetooth V5.0, Balanced XLR, Optical, Coaxial, USB and Line inputs, Planar magnetic tweeters aluminum diaphragm bass drivers, 256W (RMS), Control knobs, Remote, Brown
| Тип система | Home Audio System |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 256 W |
| Честотен диапазон | 38Hz-40kHz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Audio In | 1 (RCA) |
| S/PDIF-out | 1 |
| Аудио интерфейс | 1 (Coaxial); 2 (XLR) |
| USB | 1 (USB Type B) |
| Дълбочина | 268 мм |
| Височина | 360 мм |
| Ширина | 222 мм |
| Номинално тегло | 20 кг |
| Включени кабели |
|
| Външен цвят | Кафяв |
| Разположение на устройството | Външен |
| Включени аксесоари |
|
| Разположение на захранването | Външно |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 6923520267644 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични

Kingston HyperX Cloud Alpha Wireless
228 € (447 лв.)
Jabra EVOLVE2 75 слушалки, MS, ANC, Bluetooth, Link380, USB-A
247 € (483 лв.)
Logitech G535 LIGHTSPEED Wireless Gaming Headset 981-000972
116 € (228 лв.)
Logitech Zone Wireless 2 ES for B OFF-WHITE 981-001520
212 € (415 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech G335 White 981-001018
82 € (161 лв.)
Canyon BSP-8 Bluetooth Speaker CNE-CBTSP8B
24 € (48 лв.)
Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
147 € (288 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.














