Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers
безжични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер



Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers !
Може да поръчате Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - безжични |
Интерфейс: Bluetooth, Coaxial, Optical, RCA |
Спецификации на Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers
Edifier S2000MKIII Active Bookshelf Speakers S2000MKIII-BR, 6923520268184
Bluetooth V5.0, Optical, Coaxial, Dual RCA Inputs, Planar diaphragm tweeters and aluminum diaphragm drivers, 130W (RMS), 4 EQ Presets, Control Knobs and Remote Control, Brown
| Тип система | PC Speakers |
| Изходна мощност | 130 W |
| Честотен диапазон | 45Hz-40kHz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио контроли | Бас Treble Потенциометър за звук |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Audio In | 2 (RCA) |
| S/PDIF-out | 1 |
| Аудио интерфейс | 1 (Coaxial) |
| Audio Out | 1 (XLR) |
| Външен цвят | Кафяв |
| Разположение на устройството | Външен |
| Разположение на захранването | Външно |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| EAN код | 6923520268184 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични

Logitech Zone Wireless 2 ES for B OFF-WHITE 981-001520
212 € (415 лв.)
Canyon headset EGO GH-15 2in1 BT Black
26 € (51 лв.)
Edifier G1500 MAX 2.1 Audio System MAX-BL
74 € (145 лв.)
Marvo Gaming Headphones Pulz 70W HG9086W
33 € (65 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

A4Tech Bloody G230, 7.1, RGB
25 € (49 лв.)
Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
MAXELL color BUDS EB-95
2 € (4 лв.)
Xtrike ME Gaming Headphones GH-511 50mm RGB White XTRM-GH-511
6 € (12 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.













