Edifier R1010BT Bookshelf Speakers
безжични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите Edifier R1010BT Bookshelf Speakers от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Edifier R1010BT Bookshelf Speakers !
Може да поръчате Edifier R1010BT Bookshelf Speakers и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични Edifier R1010BT Bookshelf Speakers
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - безжични |
Интерфейс: Bluetooth, RCA |
Спецификации на Edifier R1010BT Bookshelf Speakers
Edifier R1010BT Bookshelf Speakers R1010BT-BR, 6923520265787
Bluetooth V5.1, Dual RCA Inputs, 4-inch Mid-Bass Drivers 0.5-inch Tweeters, 24 W RMS, Brown
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 24 W |
| Изходна мощност на канал | 12 W |
| Честотен диапазон | 65Hz-17kHz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио контроли |
|
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Audio In | 2 (RCA) |
| Дълбочина | 165.1 мм |
| Височина | 228.6 мм |
| Ширина | 152.4 мм |
| Номинално тегло | 5.4 кг |
| Външен цвят | Кафяв |
| Разположение на устройството | Външен |
| Включени аксесоари | Документация |
| Разположение на захранването | Външно |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 6923520265787 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични

Jabra Evolve2 55 Link380c MS Stereo
186 € (363 лв.)
Razer Barracuda, Black
189 € (370 лв.)
Edifier MR5 Active Studio Monitors (Tri-amped) MR5-BL
208 € (407 лв.)
Genius Speakers 2.0 SP-HF1812BT 50W RMS Bluetooth Dark Brown
76 € (149 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
Canyon HSC-1 Black red CNS-CHSC1BR
8 € (16 лв.)
A4Tech Bloody G230, 7.1, RGB
25 € (49 лв.)
Logitech G335 White 981-001018
82 € (161 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.














