Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL
soundbar: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер





Защо да купите Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL !
Може да поръчате Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: soundbar Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - soundbar |
Интерфейс: Bluetooth |
Спецификации на Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL
Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL, 6923520285211
Bluetooth V5.3, USB-A soundcard input, 2-inch full-range drivers 5W (RMS) output, RGB light strip with companion app control, Built-in MEMS microphone with noise-cancellation, One-touch touch-panel control, Black
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 5 W |
| Изходна мощност на канал | 2.5 W |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио контроли |
|
| Вградени устройства | Микрофон |
| Характеристики на високоговорителите | RGB Light |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Full Range | 2 (2 x 2") |
| USB | 1 (USB Type-A) |
| Дълбочина | 86.3 мм |
| Височина | 71.2 мм |
| Ширина | 383.2 мм |
| Номинално тегло | 0.8 кг |
| Външен цвят | Черен |
| Разположение на устройството | Външен |
| Включени аксесоари | Документация |
| Разположение на захранването | Външно |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 6923520285211 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ soundbar

Klipsch Flexus Core 200 Soundbar Black, 1071984
509 € (996 лв.)
Dell Pro Premium Conferencing Soundbar - SB725
101 € (197 лв.)
FENDA F&D HT-200 2.0 Soundbar HT-200S
57 € (111 лв.)
Edifier MG250 2.0 Desktop Soundbar MG250-BL
32 € (62 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

MAXELL color BUDS EB-95
2 € (4 лв.)
Canyon CNS-CEPM02BL
4 € (8 лв.)
Xtrike ME Gaming Headphones GH-511 50mm RGB White XTRM-GH-511
6 € (12 лв.)
Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
147 € (288 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.










