Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH
безжични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер

Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH !
Може да поръчате Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - безжични |
Интерфейс: Bluetooth, jack, USB |
Спецификации на Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH
Edifier M60 Bookshelf Speakers M60-WH, 6923520216277
Bluetooth V5.3 (Hi-Res & Hi-Res Wireless), USB-C and 3.5 mm AUX inputs, 1-inch silk-dome tweeters 3-inch long-throw aluminum diaphragm mid-low drivers, 66 W (RMS), touch panel controls, White
| Тип система | PC Speakers |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Изходна мощност | 66 W |
| Честотен диапазон | 58Hz-40kHz |
| Шум на сигнала | 85 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Характеристики на високоговорителите | Hi-Res Audio |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| Дълбочина | 147 мм |
| Височина | 168 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Номинално тегло | 3.07 кг |
| Външен цвят | Бял |
| Разположение на устройството | Външен |
| Включени аксесоари | Документация |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 6923520216277 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични

Canyon Wireless headphones BTHS-3
17 € (34 лв.)
Hama BT700 Black
38 € (75 лв.)
Logitech G G535 Blue
102 € (200 лв.)
Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
162 € (318 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech Gaming Earphone G335 white
57 € (112 лв.)
Asus Gaming Earphone ROG Cetra II Core
86 € (168 лв.)
A4Tech Bloody MR720 Naraka RGB
68 € (132 лв.)
A4Tech Bloody G230, 7.1, RGB
25 € (49 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.














