Schwaiger in-ear wired Headset KH470S513
жични (in-ear): ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите Schwaiger in-ear wired Headset KH470S513 от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Schwaiger in-ear wired Headset KH470S513 !
Може да поръчате Schwaiger in-ear wired Headset KH470S513 и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: жични (in-ear) Schwaiger in-ear wired Headset KH470S513
| Категория: слушалки с микрофон - жични (in-ear) |
Интерфейс: jack |
Спецификации на Schwaiger in-ear wired Headset KH470S513
Schwaiger In-Ear headset 1 x 3,5 mm Stereo Black KH470S513, 4004005025231
Special Features
- Integrated cable microphone with a button for call acceptance
- Great transmission quality due to gold-plated contacts (corrosion protection, extremely low transmission resistance)
- Maximum adaptability due to three different silicone earpads (S/M/L)
- High-quality metal housing
- Balanced sound
Product Specification
| Product Type | Earphones - wired - 3.5 mm jack |
| Series | KH470 Series |
| Colour | Black |
| Body Material | Plastic, metal |
| Recommended Use | Portable electronics |
| Audio Output | Audio Output |
| Headphones Form Factor | In-ear |
| Connectivity Technology | Wired |
| Sound Output Mode | Stereo |
| Frequency Response | 20 - 20000 Hz |
| Sensitivity | 100 dB |
| Impedance | 16 Ohm |
| Diaphragm | 10 mm |
| In-Cord Volume Control | Yes |
| Microphone | Microphone |
| Type | On-cable |
| Remote Control | Remote Control |
| Controls | Answer/end |
| Connections | Connections |
| Connector Type | Headphones (mini-phone stereo 3.5 mm 4-pole) |
| Cable | Cable |
| Cable Length | 1.2 m |
| Miscellaneous | Miscellaneous |
| Included Accessories | 3 pairs of ear tips (small, medium, large) |
| Cable Details | Headphones cable - 1.2 m |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ жични (in-ear)

Revo J71 Pearl White
2 € (4 лв.)
Canyon SEP-6 TYPE-C HiRes sound White CNS-CEP6W
8 € (15 лв.)
Asus Gaming Earphone ROG Cetra II Core
86 € (168 лв.)
Canyon CNS-CEP3BG
5 € (10 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech Gaming Earphone G335 white
57 € (112 лв.)
Canyon CNS-CEPM02BL
4 € (8 лв.)
A4Tech Bloody G230, 7.1, RGB
25 € (49 лв.)
MAXELL color BUDS EB-95
2 € (4 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.










