Prestigio Digital Media Player PSMPC100
плеъри: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Prestigio Digital Media Player PSMPC100 от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Prestigio Digital Media Player PSMPC100 !
Може да поръчате Prestigio Digital Media Player PSMPC100 и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: плеъри Prestigio Digital Media Player PSMPC100
| Категория: плеъри - плеъри |
Интерфейс: HDMI |
Спецификации на Prestigio Digital Media Player PSMPC100
Prestigio Solutions Digital Media Player PSMPC100, PSMPC100_8256W, 8595248161450
Intel N100, 8GB+256GB, Windows 11 Pro Trial
| Тип система | Персонален компютър |
| Форм фактор на системата | Mini |
| Вградени устройства | Четец на карти (Micro SD) |
| Процесор | Intel Mobile Processor N100 |
| Брой ядра на CPU | 4 |
| Threads Quantity | 4 |
| Цокъл на процесора | Socket 1264 |
| Брой инсталирани процесори | 1 |
| Макс. брой инсталирани процесори | 1 |
| CPU Cache Size | 6 MB |
| Брой поддържани дънни платки | 1 |
| Количество инсталирана системна памет | 8 GB |
| SSD | 256 GB, M.2 22x80mm Form Factor |
| Видео контролер - форм фактор | Вграден |
| Чипсет на видео карта | Intel UHD Graphics |
| Тип видео памет | Споделена видео памет |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| WI-FI | IEEE 802.11ax Wi-Fi 6 |
| Bluetooth | ВТ 5.2 |
| USB 3.2 Gen 1 | 5 (USB 3.2 (type A)) |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5-mm mini jack) |
| HDMI | 2 (HDMI (Type A)) |
| USB | 2 (USB (C)) |
| LAN | 1 (RJ-45) |
| Име на операционна система | Windows 11 Pro Trial |
| Тип захранване | Захранващ адаптер |
| Разположение на захранването | Външно |
| Външен цвят | Черен |
| Видове монтаж | Десктоп/За монтаж на стена |
| In the Box | Screws Монтажен комплект |
| Височина | 32.3 мм |
| Дълбочина | 116 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Номинално тегло | 0.275 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 36 мес. |
| EAN код | 8595248161450 |
Гаранционен срок: 36 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ плеъри

Prestigio Solutions Digital Media Player PSMPC105
400 € (782 лв.)
Anybook Pro Read-Aloud Pen Incl Annual license for codes for printing
132 € (258 лв.)
Xiaomi Мултимедиен плеър Android TV Stick 4K, RAM 2GB, Черен
61 € (120 лв.)
Prestigio Digital Media Player PSMPC100
264 € (517 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech G733 Lightspeed Black 981-000864
109 € (213 лв.)
Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
147 € (288 лв.)
Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
Logitech G335 White 981-001018
82 € (161 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.







