Logitech Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615
жични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер




Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Logitech Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615 от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Logitech Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615 !
Може да поръчате Logitech Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615 и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: жични Logitech Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615
| Категория: слушалки с микрофон - жични |
Интерфейс: USB |
Спецификации на Logitech Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615
LOGITECH HEADSET - Zone Wired 2 for Business - GRAPHITE 981-001615, 5099206133471
USB - EMEA28i-935 - TEAMS, EU
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Компютърна мултимедия |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | На ухото |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 97 dB |
| Импеданс | 36 Ω |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Ротационно рамо |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 8kHz |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане |
| USB | 1 (USB Type C) |
| Характеристики | Built-in Controls |
| Дължина на кабела | 1.9 m |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари |
|
| Дълбочина | 73 мм |
| Височина | 185.2 мм |
| Ширина | 183.6 мм |
| Номинално тегло | 223.5 г |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 5099206133471 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ жични

Razer Kraken Kitty V2 - Black
80 € (156 лв.)
Logitech Stereo Headset H111 981-000593
12 € (23 лв.)
MAXELL KIDS , малки наушници, Син
5 € (10 лв.)
Canyon Shadder GH-6 3.5mm LED White (CND-SGHS6W)
20 € (40 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech G733 Lightspeed Black 981-000864
109 € (213 лв.)
Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
147 € (288 лв.)
Jabra Evolve2 50 MS Stereo, Black
144 € (282 лв.)
Canyon HSC-1 Black red CNS-CHSC1BR
8 € (16 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.












