ONKYO Creator Series GX-10DB Black
безжични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите ONKYO Creator Series GX-10DB Black от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към ONKYO Creator Series GX-10DB Black !
Може да поръчате ONKYO Creator Series GX-10DB Black и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични ONKYO Creator Series GX-10DB Black
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - безжични |
Интерфейс: Bluetooth, USB |
Спецификации на ONKYO Creator Series GX-10DB Black
ONKYO Creator Series GX-10DB Black GX10DBBCUU, 4573211155853
| Тип система | Home Audio System |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Компоненти | 2 колонки |
| Изходна мощност | 30 W |
| Честотен диапазон | 70Hz-20kHz |
| Шум на сигнала | 110 dB |
| Характеристики на високоговорителите | Bass Boost |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Поддържани Bluetooth профили | A2DP |
| USB | 1 (USB (C)) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| Сериен | 1 |
| Аудио интерфейс | 1 (RCA) |
| Дълбочина | 119 мм |
| Височина | 176 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Номинално тегло | 3.2 кг |
| Включени кабели |
|
| Външен цвят | Черен |
| Разположение на устройството | Външен |
| Материал на изработка | MDF |
| Включени аксесоари |
|
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| EAN код | 4573211155853 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични

Logitech Bluetooth Audio Receiver 980-000912
26 € (50 лв.)
Yealink Headset WH64 Dual UC
162 € (318 лв.)
EPOS IMPACT SDW 5065 - EU/UK/AUS
324 € (634 лв.)
Jabra Evolve2 55 - Link390a UC Mono with Charging Stand
203 € (397 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Canyon BSP-8 Bluetooth Speaker CNE-CBTSP8B
24 € (48 лв.)
Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
A4Tech Bloody G230, 7.1, RGB
25 € (49 лв.)
Canyon HSC-1 Black red CNS-CHSC1BR
8 € (16 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.














