Klipsch Flexus SURR 200 Black 1072091
2.0: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Klipsch Flexus SURR 200 Black 1072091 от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Klipsch Flexus SURR 200 Black 1072091 !
Може да поръчате Klipsch Flexus SURR 200 Black 1072091 и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: 2.0 Klipsch Flexus SURR 200 Black 1072091
| Категория: тонколони ( тон колони, колонки ) - 2.0 |
Интерфейс: HDMI, USB |
Спецификации на Klipsch Flexus SURR 200 Black 1072091
KLIPSCH Flexus SURR 200 Black 1072091, 0743878066760
| Multimedia Type | Home Audio System |
| Тип система | Home Audio System |
| Тип аудио изход | 3.1.2 Channel Surround |
| Компоненти | Soundbar |
| Изходна мощност | 185 W |
| Честотен диапазон | 43Hz-20kHz |
| Шум на сигнала | 99.8 dB |
| Аудио контроли | Потенциометър за звук |
| Характеристики на високоговорителите |
|
| Midrange | (4 x 2.25") |
| Tweeter | (1 x 1.75") |
| Woofer | (2 x 4") |
| Full Range | (2 x 2.25") |
| Аудио интерфейс | 1 (RCA) |
| HDMI | 1 (HDMI (Type A)) |
| USB | 1 (USB Type C) |
| S/PDIF-out Optical | 1 (TOSLINK) |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари |
|
| Включени кабели | HDMI кабел, Power Cord |
| Разположение на захранването | Вътрешен |
| Напрежение на входа | AC 100-240 V |
| Честота на входа | 50/60 Hz |
| Дълбочина | 126 мм |
| Височина | 780 мм |
| Ширина | 1118 мм |
| Номинално тегло | 8.5 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 743878066760 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ 2.0

Logitech Z207 980-001292
49 € (97 лв.)
Edifier G2000 2.0 Audio System, G2000-WH
77 € (151 лв.)
Marvo Gaming Speakers 2.0 6W Bluetooth RGB SG-269
19 € (37 лв.)
Genius SP-HF180 - 6W, Wood
8 € (16 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
147 € (288 лв.)
HP Poly Voyager 4320-M
111 € (218 лв.)
Canyon CNS-CEPM02GBL
4 € (8 лв.)
Canyon CNS-CEPM02BL
4 € (8 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.











