Kenwood CR-ST100S-B
портативни: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер





Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Kenwood CR-ST100S-B от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Kenwood CR-ST100S-B !
Може да поръчате Kenwood CR-ST100S-B и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: портативни Kenwood CR-ST100S-B
| Категория: плеъри - портативни |
Интерфейс: Bluetooth, jack, USB |
Спецификации на Kenwood CR-ST100S-B
Kenwood CR-ST100S-B, 19048230805
CR-ST100S-B: Компактно смарт радио
Компактно смарт радио с DAB+, интернет радио, FM-RDS, Spotify Connect, Bluetooth, USB и TFT цветен дисплей. Можете да слушате любимата си музика чрез Bluetooth или Spotify Connect.
Основни характеристики
| DAB+ & FM RDS Tuner |
| Интернет радио |
| Bluetooth потоково възпроизвеждане на аудио |
| Spotify Connect |
| USB и линейни (3,5 мм жак) входове |
| Large TFT color display |
| Clock function including Dual-Alarm and Sleeptimer |
| WiFi 802.11a/b/g/n (2.4GHz/5GHz) |
| 2 x 10W RMS Bassreflex Speaker-System |
| Bassreflex Stereo Speaker |
| Запаметяване на 20 станции / 10 Spotify запаметявания |
| Дистанционно чрез UNDOK App |
| IR-Remote Control |
| Available in 3 colors; Black, White and Silver |
Общи данни
| Дистанционно | 31-key Slim Type Remote |
| Дистанционно | Да, (UNDOK App) |
Характеристики на тунера
| Тунер | Да, FM с RDS |
| Тунер (DAB+) | Да |
| Система радио данни | Да |
| Радио текст | Да |
| PTY (FM) | Да |
| PTY (DAB) | Да |
| DLS (DAB) | Да |
| Предварителни настройки (FM) | 20 |
| Брой предварителни настройки (DAB) | 20 |
Характеристики на Bluetooth
| Технология | Version 4.2 |
| Advanced audio distribution профил (A2DP) | Да |
| Профил управление на аудио/видео (AVRCP) | Да |
| Изходна мощност | 7,9dBm |
| Максимално покрита площ | Около 10 м /обхватът може да варира в зависимост от условията на заобикалящата среда/ |
| Честотна лента | 2.402 GHz - 2.480 GHz |
Характеристики на мрежата
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| Интернет радио | Да |
| Spotify Connect | Да |
Характерстики на USB
| Възпроизвеждани файлове | MP3 |
| Съвместими медии | Медии за масова употреба |
| Повторно възпроизвеждане | Заглавие/папка/всички |
| Произволно възпроизвеждане | да |
Аналогов входове/изходи
| Aux вход /3.5 мм/ | Да |
| Изход 3,5 мм | Да |
Характеристики на усилвателя
| Максимална стерео изходна мощност | 2 x 10 вата |
Високоговорители
| Тип | 2 x 3"(7,62 cm) Speaker |
| Конфигурация | Full Range Bass Reflex System |
| Решетки | Фиксирана метална решетка |
Аудио спецификации
| Максимална мощност | 2 x 10 Watt |
Спецификации на тунера
| FM честотен обхват | 87,5 ~ 108MHz |
| DAB+ честотен обхват | 174,928 MHz ~ 239,200 MHz (Band III) |
USB спецификации
| Формат | USB възпроизвеждане |
| USB стандарт | 1.1 Full Speed |
| Съвместими файлове | MP3 файлове с разширение <.mp3> |
| MP3 Bitrate (CBR/VBR) | 32 kbps до 320 kbps |
| Максимална консумация на ток | 500mA |
| Файлова система | FAT 16 / 32 |
Мрежови спецификации
| Wi-Fi IEEE стандарт | IEEE 802.11 |
| Wi-Fi протокол | a / b / g / n |
| Wi-Fi защитно криптиране | WEP, WPA, WPA2 (PSK), WPS |
| Wi-Fi честотен обхват | 2,412 - 2,472 GHz |
| Wi-Fi честотен обхват | 5,18 - 5,32 GHz |
| Wi-Fi честотен обхват | 5,5 - 5,7 GHz |
| Wi-Fi честотен обхват | 5,745 - 5,825 GHz |
| Wifi изходна мощност WiFi 2,4G | 15,94 dbm |
| Wifi изходна мощност WiFi 5G | 14,03 dbm |
| Wifi изходна мощност WiFi 5,8G | 10,24 dbm |
Общи спецификации
| Тип дисплей | 6,1cm high TFT color display |
Спецификации на захранването
| Консумация на мощност в режим Stand-by /по-малко от/ | 0,9 W |
| Захранване | 100-240V AC 50/60Hz |
| DC изход | 12V / 2A / 24W |
| Работна температура | 0 °C - 35 °C |
Размери и тегло
| Размери | 245 x 145 x 115 мм |
| Тегло /нето/ | 1,7 кг |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ портативни

Hama Shine 2.0 30W Waterproof
69 € (134 лв.)
Klipsch Nashville Black, 1071975
181 € (355 лв.)
Canyon speaker OnMove 11 IPX6 TWS 20W EQ RGB Black
28 € (55 лв.)
Prestigio PSMPC100 8256L
264 € (517 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Asus Gaming Earphone ROG Cetra II Core
86 € (168 лв.)
A4Tech Bloody MR720 Naraka RGB
68 € (132 лв.)
Logitech G733 LIGHTSPEED Headset - Lilac
147 € (288 лв.)
HP Poly Voyager 4320-M
111 € (218 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.











