Corsair HS35 v2 Headset Carbon CA-9011377-EU
жични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер

Защо да купите Corsair HS35 v2 Headset Carbon CA-9011377-EU от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Corsair HS35 v2 Headset Carbon CA-9011377-EU !
Може да поръчате Corsair HS35 v2 Headset Carbon CA-9011377-EU и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: жични Corsair HS35 v2 Headset Carbon CA-9011377-EU
| Категория: слушалки с микрофон - жични |
Интерфейс: jack |
Спецификации на Corsair HS35 v2 Headset Carbon CA-9011377-EU
Corsair HS35 v2 Headset, Carbon - EU CA-9011377-EU, 840006674573
| Име на маркетингов модел | VOID WIRELESS v2 Gaming Headset |
| Аудио система - тип | Gaming Headset |
| Направление |
|
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 50 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Характеристики на микрофона | Всепосочен |
| Аудио интерфейс | 1 (3.5 мм мини жак) |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари | Ръководство за употреба |
| Номинално тегло | 0.252 кг |
| EAN код | 840006674573 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ жични

Razer Kraken X Lite
32 € (63 лв.)
MAXELL KIDS , малки наушници, Син
5 € (10 лв.)
Genius Headset HS-400A
10 € (19 лв.)
Jabra On-Ear Headset Evolve 20 MS stereo
52 € (102 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

A4Tech Bloody G230, 7.1, RGB
25 € (49 лв.)
Endorfy Viro Onyx White
49 € (95 лв.)
Asus Gaming Earphone ROG Cetra II Core
86 € (168 лв.)
Logitech Headset H390 981-000406
21 € (41 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.












