Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo
жични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер


Защо да купите Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo !
Може да поръчате Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: жични Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo
| Категория: слушалки с микрофон - жични |
Интерфейс: USB |
Спецификации на Jabra Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo
JABRA Evolve2 40 SE, USB C/A, UC Stereo 24189-989-799, 5706991034547
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление | Компютърна мултимедия |
| Технология на свързване | С кабел |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Акустичен дизайн | Затворено |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 117 dB |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Външен |
| Чувствителност на микрофона | -26 dB |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 14kHz |
| USB | 1 (USB Type-A); 1 (USB (C)) |
| Вградени устройства | Индикатор - светодиод |
| Външен цвят | Черен |
| Включени аксесоари |
|
| Максимална температура на околната среда | 55 °C |
| Минимална температура на околната среда | -10 °C |
| Макс. околна температура в изключен режим | 55 °C |
| Мин. неработна околна температура | -5 °C |
| Дълбочина | 157 мм |
| Височина | 186 мм |
| Ширина | 60.5 мм |
| Номинално тегло | 188 г |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 5706991034547 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ жични

Logitech Mono H570e black 981-000571
53 € (104 лв.)
Canyon CNS-CHSC1BY
8 € (16 лв.)
Edifier K800 USB Over-Ear Headphones USB K800-BL
18 € (36 лв.)
Hama uRage SoundZ 100 V2
25 € (49 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Canyon CNS-CEPM02BL
4 € (8 лв.)
HP Poly Voyager 4320-M
111 € (218 лв.)
Canyon BSP-8 Bluetooth Speaker CNE-CBTSP8B
24 € (48 лв.)
A4Tech Bloody MR720 Naraka RGB
68 € (132 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.











