Logitech ZONE WIRELESS 2 ES BUSINESS 981-001493
безжични: ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Доставката за град София е БЕЗПЛАТНА!
Защо да купите Logitech ZONE WIRELESS 2 ES BUSINESS 981-001493 от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Logitech ZONE WIRELESS 2 ES BUSINESS 981-001493 !
Може да поръчате Logitech ZONE WIRELESS 2 ES BUSINESS 981-001493 и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични Logitech ZONE WIRELESS 2 ES BUSINESS 981-001493
| Категория: слушалки с микрофон - безжични |
Интерфейс: Bluetooth |
Спецификации на Logitech ZONE WIRELESS 2 ES BUSINESS 981-001493
LOGITECH Zone Wireless 2 ES for Business - HEADSET - GRAPHITE - BT/CORDED 981-001493, 5099206131101
EMEA28i-935 - A00197,TEAMS
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление |
|
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Пълен размер (над ухото) |
| Диаметър на говорителя | 40 mm |
| Тип монтиране | Лента за глава |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Чувствителност | 97 dB |
| Импеданс | 36 Ω |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Микрофон - Форм фактор | Ротационно рамо |
| Честотен диапазон изход/вход на микрофон | 100Hz - 8kHz |
| Характеристики на микрофона | Шумопотискане |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Макс. диапазон на действие на сигнала на открито | 50 m |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.3 |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Технология на батерията | Литиево Йонна |
| Средно време за работа на батерия | 48 ч. |
| Характеристики | Bass Boost |
| Външен цвят | Graphite |
| Включени аксесоари |
|
| Включени кабели | Кабел за зареждане |
| Дълбочина | 73 мм |
| Височина | 185.2 мм |
| Ширина | 183.6 мм |
| Номинално тегло | 0.212 кг |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| EAN код | 5099206131101 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични

Canyon headset OnRiff 6 ANC Grey CNS-CBTHS6BL
32 € (63 лв.)
Jabra Evolve2 55 MS
143 € (280 лв.)
Jabra Evolve2 65 Flex, USB-C, USB-A,
202 € (394 лв.)
Jabra Jabra Evolve2 65 Flex стерео слушалки, Bluetooth, USB-C, UC, ANC
273 € (534 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Canyon CNS-CEPM02GBL
4 € (8 лв.)
Marvo Gaming Headphones H8618 Black RGB
18 € (35 лв.)
Jabra Evolve2 50 MS Stereo, Black
144 € (282 лв.)
Canyon CNS-CEPM02BL
4 € (8 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.














