Canyon headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU
безжични (in-ear): ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Защо да купите Canyon headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Canyon headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU !
Може да поръчате Canyon headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични (in-ear) Canyon headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU
| Категория: слушалки с микрофон - безжични (in-ear) |
Интерфейс: Bluetooth |
Спецификации на Canyon headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU
CANYON headset TWS-5 Purple CNS-TWS5PU, 5291485009137
| Име на маркетингов модел | TWS-5 |
| Търговско име | CANYON headset TWS-5 Purple |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление |
|
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Слушалка |
| Тип монтиране | В ухо |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Слушалки - Технология | Динамичен |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Purpose / Use case | Standard / Everyday |
| Active Noise Cancellation (ANC) | No |
| Call Noise Cancellation (ENC) | No |
| Playtime (Earbuds) | 7.5h |
| Total Playtime with case | 37.5h |
| Gaming Mode / Low Latency | No |
| Wireless Charging | No |
| Fast Charging | No |
| Reset / Pairing Reset Button | No |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.3 |
| Разположение на захранването | Външно |
| Капацитет на батерията | 40 mAh |
| Външен цвят | Пурпурен |
| Included Documentation | Quick Start Guide Warranty Card |
| Включени кабели | USB кабел тип C |
| Дълбочина | 25.5 мм |
| Височина | 52.91 мм |
| Ширина | 58.5 мм |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| Дълбочина на пакета (мм) | 84 мм |
| Широчина на пакет (мм) | 33 мм |
| Височина на пакет (мм) | 118 мм |
| Тегло на пакет - Бруто (кг) | 0.107 кг |
| Брой в пакет | 1 |
| Дълбочина на кашон (мм) | 493 мм |
| Ширина на кашон (мм) | 270 мм |
| Височина на кашон (мм) | 192 мм |
| Тегло на кашон - Бруто (кг) | 6.69 кг |
| Retail Packaging Net Weight Carton | 0.032 кг |
| Retail Packaging Net Weight Plastic | 0 кг |
| Пакети в кашон | 56 |
| Тип пакет | С опаковка |
| EAN код | 5291485009137 |
| Color box dimensions (mm) | 33x118x84 мм |
| Single pack gross weight (kg) | 0.107 кг |
| Carton weight (kg) | 6.69 кг |
| Quantity of the boxes per pallet (by air)(pcs) | 48 |
| Quantity of the packs per pallet (by air)(pcs) | 2688 |
| Dimensions of pallet (by air)(cm) | 987x1327x1095 мм |
| Quantity of the boxes per pallet (by sea)(pcs) | 72 |
| Quantity of the packs per pallet (by sea)(pcs) | 4032 |
| Dimensions of pallet (by sea)(cm) | 1000x2115x1020 мм |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични (in-ear)

Edifier W200Ts TWS Earbuds
30 € (58 лв.)
Hama My Voice Advanced Black 184185
17 € (33 лв.)
Jabra EVOLVE 2 Buds, True Wireless, MS
279 € (546 лв.)
MAXELL Dynamic True Wireless White
24 € (48 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Canyon CNS-CEPM02BL
4 € (8 лв.)
Canyon CNS-CEPM02GBL
4 € (8 лв.)
Logitech Stereo Headset H111 981-000593
20 € (39 лв.)
Jabra Evolve2 50 MS Stereo, Black
144 € (282 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.













