Canyon headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B
безжични (in-ear): ЦЕНА и ОПИСАНИЕ
кликнете на снимката за голям размер






Защо да купите Canyon headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към Canyon headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B !
Може да поръчате Canyon headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
На фокус: безжични (in-ear) Canyon headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B
| Категория: слушалки с микрофон - безжични (in-ear) |
Интерфейс: Bluetooth |
Спецификации на Canyon headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B
CANYON headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black CNS-TWS10B, 5291485015756
| Име на маркетингов модел | TWS-10 |
| Търговско име | CANYON headset OnGo TWS-10 ANC+ENC Black |
| Аудио система - тип | Слушалки |
| Направление |
|
| Технология на свързване | Безжичен |
| Безжична технология | Bluetooth |
| Форм фактор | Слушалка |
| Тип монтиране | В ухо |
| Тип аудио изход | Стерео |
| Честотен диапазон | 20Hz-20kHz |
| Компоненти | 2 колонки |
| Purpose / Use case | ANC / Noise Cancelling |
| Active Noise Cancellation (ANC) | YES |
| Call Noise Cancellation (ENC) | YES |
| Playtime (Earbuds) | 6.5h |
| Total Playtime with case | 29h |
| Gaming Mode / Low Latency | Yes (50ms) |
| Wireless Charging | No |
| Fast Charging | YES |
| Reset / Pairing Reset Button | YES |
| Микрофон - Форм фактор | Вградени |
| Тип мрежово оборудване | Bluetooth адаптер |
| Форм фактор на мрежовото устройство | Вграден |
| Съвместимост с мрежови стандарти | Bluetooth 5.3 |
| Разположение на захранването | Външно |
| Брой захранващи конектори | 1 |
| Тип захранващи конектори | USB-C |
| Дължина на кабела | 0.24 m |
| Външен цвят | Черен |
| Included Documentation |
|
| Включени кабели | Кабел за зареждане USB-C |
| Дълбочина | 26.5 мм |
| Височина | 47.47 мм |
| Ширина | 63.97 мм |
| Номинално тегло | 42.5 г |
| Гаранционни условия (месец) | 24 мес. |
| Критерии за валидност на гаранцията | Сериен номер |
| EAN код | 5291485015756 |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
ОЩЕ безжични (in-ear)

Jabra Evolve2 Buds USB-A MS Wireless Charging Pad
304 € (594 лв.)
Canyon TWS headset OnGo 13 Semi-in-ear Black CNS-TWS13B
13 € (25 лв.)
Genius TWS Bluetooth 5.3 Earphones HS-M905BT Black
11 € (22 лв.)
Genius TWS Bluetooth 5.3 Earphones HS-M910BT Black
12 € (24 лв.)
ПРОМОЦИЯ НА ЗВУКОВИ КОМПОНЕНТИ

Logitech Stereo Headset H111 981-000593
8 € (16 лв.)
Logitech G733 Lightspeed Black 981-000864
109 € (213 лв.)
A4Tech Bloody MR720 Naraka RGB
68 € (132 лв.)
Asus Gaming Earphone ROG Cetra II Core
86 € (168 лв.)
За контакти с нас вижте секция контакти.
Можете да разгледате още звукови компоненти ( карти, колонки, слушалки и др. ).
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.













