APC Back-UPS BX1200MI-GR
ДЕТАЙЛИ И ЦЕНА ЗА UPS (Tower)
кликнете на снимката за голям размер



Защо да купите APC Back-UPS BX1200MI-GR от нас?
- Защото цените ни са едни от най-добрите на пазара;
- Защото имаме реални магазини за компютри, в които можете да ни намерите по всяко време;
- Защото имате истинска гаранция, при това към нас!
Поради голямото количество компютърни части и компоненти цените и наличностите им няма как да бъдат обновявани ежечасно, и поради тази причина, е възможно актуалните цени и наличности за конкретен наш магазин да се различават от посочените. Препоръчваме Ви да ни потърсите при интерес към APC Back-UPS BX1200MI-GR !
Може да поръчате APC Back-UPS BX1200MI-GR и посредством куриер. Работим с Еконт, като доставка до техен офис в страната е на по-ниска цена отколкото доставка до адрес.
Ако желаете да прочетете или споделите мнения и/или ревюта ( ако има написани ) за APC Back-UPS BX1200MI-GR, 1200, заповядайте във форума ни за отзиви и мнения за UPS.
Ако имате въпрос свързан с UPS ( проблем или питане ), можете да зададете въпроса си във форума свързан с въпроси за UPS.
На фокус: APC Back-UPS BX1200MI-GR
| Секция: UPS (Tower) |
мощност/power: 1200W 650VA 230V |
Тип защита на UPS-а: Line Interactive |
Спецификации на APC Back-UPS BX1200MI-GR Line Interactive 1200W 650VA 230V
APC Back-UPS BX1200MI-GR 1200VA 650W, 731304410867
APC Back-UPS, 1200VA, Tower, 230V, 4x CEE 7/7 Schuko outlets, AVR BX1200MI-GR
- Compact size acommodates installation in a variety of environments
- AVR corrects voltage variations to provide reliable power
- LED indicators provide easy-to-read status of unit and utility power conditions
- Audible alarms provide notification of changing utility power and UPS power conditions
- Data line protection ensures complete protection of your equipment from surges
Description
This APC Back-UPS offers power and surge protection for wireless networks, computers, gaming consoles and other electronics in your home or business.
The 1200VA tower UPS has 4 total outlets, all of which provide battery back up and surge protection. It has a surge energy rating of 273 Joules.
It features Automatic Voltage Regulation to correct voltage dips and surges to proper levels. This UPS has a 2-year warranty and CE product certification.
Specifications
- Run time for load 650W: 1min 1s
- Run time for load 65W: 43min
| Run time for load 320W | 6min 55s |
| Max. Capacity Used | 50% |
| Main Input Voltage | 230 V |
| Rated power in W | 650 W |
| Rated power in VA | 1200 VA |
| Product or component type | Uninterruptible power supply (UPS) |
| Input Connection Type | Schuko CEE 7/7P |
| output connection type | 4 Schuko |
| Cable length | 1.2 m |
| Number of cables | 1 |
| Battery type | Lead-acid battery |
| Run Time | |
| Efficiency | |
| Number of battery filled slots | 0 |
| Number of battery free slots | 0 |
| Battery recharge time | 8 h |
| Battery voltage | 12 V |
| Battery capacity | 9.0 Ah |
| Battery life | 3…5 year(s) |
| Replacement battery | |
| Battery graph comments | Curve fit to measured runtime data. All measurements taken with new, fully charged batteries, at typical environmental conditions, with no electrical input and balanced resistive load (PF = 1.0) output. |
| Extended runtime | 0 |
| Provided equipment | user manual |
| Number of power module free slots | 0 |
| Number of power module filled slots | 0 |
| Redundant | No |
| Colour | Black |
| Height | 19 cm |
| Width | 14 cm |
| Depth | 39 cm |
| Net weight | 7.6 kg |
| Mounting preference | No preference |
| Mounting mode | Not rack-mountable |
| Two post mountable | 0 |
| USB compatible | No |
| Network frequency | 50/60 Hz +/- 5 Hz auto-sensing |
| Input voltage limits | 140...300 V |
| Input Power Factor at Full Load | 0.54 |
| Maximum configurable power in W | 650 W |
| Output frequency | 50/60 Hz +/- 1 Hz sync to mains |
| UPS type | Line interactive |
| Wave type | Stepped approximation to a sinewave |
| Full load runtime | 00:01:00 650 W |
| Half load runtime | 00:05:00 300 W |
| Maximum configurable power in VA | 1200 VA |
| Transfer time | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Product certifications | CE CB EAC |
| Standards | EN/IEC 62040-1:2019/A11:2021 EN/IEC 62040-2:2006/AC:2006 EN/IEC 62040-2:2018 |
| Equipment protection policy | Lifetime : 50000 euros |
| Ambient air temperature for operation | 0…40 °C |
| Relative humidity | 0…95 % non-condensing |
| Operating altitude | 0...3000 m |
| Ambient air temperature for storage | -15…40 °C |
| Storage Relative Humidity | 0…95 % non-condensing |
| Storage altitude | 0…3000 m |
| Acoustic level | 40 dBA |
| IP degree of protection | IP20 |
| control panel | LED Status display with on line : on battery |
| Surge energy rate | 273 J |
Гаранционен срок: 24 месеца
* Ако производителя дава по-голям гаранционен срок, гаранцията се поема от производителя, след изтичането на гаранцията дадена от София Компютърс.
* София Компютърс не гарантира и не носи отговорност за непълна или грешно публикувана информация и снимки!
ФОРМА ЗА ОНЛАЙН ПОРЪЧКА
Още предложения за UPS:
-

UPS APC
Smart UPS SRT Rack 2HE SRT3000RMXLI-NC
5175 € (10122 лв.) -

UPS Fortron
FP2000
188 € (368 лв.) -

UPS CyberPower
UT2200EG
173 € (338 лв.) -

UPS CyberPower
Online S Series OLS3000EA
857 € (1676 лв.)
ПРОМОЦИИ в секция UPS
-

Батерии и зарядни GP BATTERIES
Акумулаторна батерия за винтоверт GP SC 3000mA
6 € (12 лв.) -

Адаптер Hama
Разклонител 3-гнезда USB-A 17 W
16 € (32 лв.) -

Адаптер Hama
Радиоуправляеми контакти с дистанционно управление HAMA 223581
19 € (38 лв.) -

UPS Digitus
All-in-One UPS DN-170110 360
113 € (220 лв.)
Ако не сте сигурни в избора си на UPS, или не знаете какво означават съответните обозначения, не се колебайте да ни потърсите за съвет.
Ние ще Ви разясним кои биха били спецификациите, които най-точно да удовлетворяват Вашите нужди.
За контакти с нас - вижте ТУК.
Безплатни доставки на компоненти за компютър, монитори, лаптопи и периферия, както и ремонт и поправка на компютри и компютърни услуги по домовете за кварталите: Банишора, Бели Брези, Борово, Бъкстон, Витоша, Гео Милев, Гоце Делчев, Дианабад, Драгалевци, Дружба, Дружба 1, Дружба 2, Дървеница, Западен Парк, Зона Б18, Б19, Б5, Иван Вазов, Изгрев, Изток, Илиенци, Княжево, Красна Поляна, Красно Село, Лагера, Левски, Лозенец, Ломско шосе, Люлин: Люлин 1 , 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10 , Манастирски ливади, Младост 1, Младост 1а, Младост 2, Младост 3, Младост 4, Мотописта, Мусагеница, Надежда 1, 2, 3 и Надежда 4, Обеля 1 и Обеля 2, Оборище, Овча Купел, Павлово, Пирогов, Подуене, Полигона, Разсадника, Витоша, Редута, Света Троица, Ситняково, Славия, Слатина, Стрелбище, Студентски Град, Триъгълника, Фондови Жилища, Хаджи Димитър, Хиподрума, Хладилника, Цариградско Шосе, Централна гара,Център и останалите райони на София* за поръчка на стойност над 100** €
Под тази сума, цената на доставката до офиса / дома (адреса) е 3.50 €** (вижте забележките).
Доставката за кварталите / градовете / селата: Чепинци, Сеславци, Кремиковци, Кубратово, Требич, Световрачене, Негован, Челопечене, Ботунец, Кривина, Казичене, Герман, Панчарево, Бистрица, Мърчаево, Владая, Мало Бучино, Иваняне, Пожарево, Гурмазово, Божурище, Костинброд, Мрамор, Мировяне, Нови Искър, Кумарица, Гниляне, Войнеговци, Локорско и другите близки до София е безплатна за поръчки на цена над 200** € Под тази сума, доставката е на цена според тарифите на куриерската фирма с която работим!!!
* - доставките се извършват през работните дни. За да Ви доставим компютърни компоненти в събота, е необходимо да направите заявка най-късно в петък до 16:00 часа. Възможно е допълнително договаряне според случая.
** - доставките за Южни райони (Павлово, Бъкстон, Манастирски Ливади, Борово, Бели Брези, Хиподрума, Лагера, Сухата река, Стрелбище и Лозенец), Източни райони (Младост 1, 2 , 3, и Младост 4, Дружба 1, Дружба 2, Изгрев, Изток, Редута, Студентски Град, Слатина), Югозападни райони (Овча Купел 1, Овча Купел 2, Красна Поляна, Разсадника и Сердика) и част от Западни райони (Люлин 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 и Люлин 10, Света Троица и Илинден) са безплатни (до вход на сграда) при поръчка над 100 €
***- при поръчка на стойност над 2 000 (две хиляди) €, е необходим депозит в размер на 20% от цената на поръчаните компютърни компоненти.
Забележка: Фирмата работи с куриерска фирма Еконт Експрес, но ако сте сигурни за цената на доставката ни потърсете.
















